یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

پيش بيني‌ دولت اسپانيا :
رشد اقتصادي اسپانيا در سه ماهه سوم امسال 0.2 درصد خواهد بود
مادريد - خوسه لوييس رودريگز زاپاته رو نخست وزير اسپانيا امروز پيش بيني كرد كه رشد اقتصادي سه ماهه سوم امسال (2011) همانند سه ماهه دوم 0.2 در صد خواهد بود هرچند كه مشكلات يونان مي‌ توانند پيش بيني‌ها را تغيير دهند .
بنا بر گزارش ايرنا ، زاپاته رو كه در مجلس نمايندگان صحبت مي‌ كرد ادامه داد: دولت معتقد است كه اسپانيا در راه رشد كند اقتصادي است اما بايد توجه داشت كه پيش بيني‌ ها بستگي به اوضاع اقتصادي دارند.
زاپاته رو افزود: جهان هم اكنون در اوضاع سخت اقتصادي و شك و ترديد هاي مالي‌ به سر مي‌ برد و اين امر به دليل اوضاع نابسامان يونان است كه مي‌ تواند در پيش بيني‌ هاي ما تغيير ايجاد كند .
نخست وزير اسپانيا با بيان اينكه پيش بيني‌ هاي دولت محتاطانه است، گفت: رشد اقتصاد كشورهاي اروپايي در سه ماهه دوم سال كمتر از آنچه كه به انتظار مي‌ رفت، بوده است .
زاپاته رو با اميدواري به اينكه رشد اقتصادي هر چند كه كند باشد، تداوم يابد تصريح كرد كه رشد اقتصادي و توليدات ناخالص داخلي‌ تا پايان عمر دولت به تنش ها و اعتماد بازارها بستگي دارد و حال اين دو موضوع به فراتر از مرزهاي اسپانيا پيشروي كرده است .


تاریخ خبر: 900717
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی