جمعه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

كميسيون اروپا رشد 8/0 درصدي را براي اسپانيا پيش بيني كرد.

مادريد- كميسيون اروپا بدون تغيير پيش بيني‌ 8/0 درصدي رشد اقتصادي اسپانيا در سال جاري، هشدار مي‌ دهد كه تضعيف اقتصادي‌ و شك و ترديدهاي بسيار در اسپانيا بر روي بينش رشد اقتصادي اين كشور تا آخر سال جاري اثرمنفي‌ خواهد گذاشت.
به گزارش ايرنا، آخرين پيش بيني‌ هاي بروكسل كه با پيش بيني‌ هاي فصل بهار اين سازمان مطابقت دارد، هنوز هم كمتر از پيش بيني‌ دولت اسپانياست كه نرخ رشد سال جاري را در ميزان 3/1 درصد اعلام كرده بود.
كميسيون اروپا مي‌ گويد كه نامتعادلي فراوان بخش هاي خصوصي كه در طول حباب ملكي‌ انباشته شده بودند و بيكاري را به ميزان بالاي تاريخي رساندند، سد معبري براي پيش بيني‌ اقتصاد اسپانيا شدند.
در همين ارتباط، كميسيون با بيان اينكه صادرات كالا به خارج از كشور به موتور اصلي‌ اقتصاد اسپانيا تبديل شده است، اضافه مي‌ كند كه مصرف خصوصي خانواده ها به دليل بدهي آنها و نرخ بالاي بيكاري در سطح پاييني‌ خواهد بود.
كميسيون مي‌ افزايد كه بر اساس پيش بيني‌ ها، خرج دولتي اسپانيا پس از افزايش موقت سه ماه اول سال، كاهش خواهد داشت زيرا اسپانيا به برنامه تقويت و استحكام بخشي مالياتي خود ادامه مي‌ دهد.


تاریخ خبر: 900717
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی