شنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بحران اقتصادي سالمندان را تامين كننده مالي فرزندان كرده است

مادريد- رييس بنياد خيريه كاريتاس مادريد اعلام كرد: خانواده هاي جوان اسپانيايي در پي بروز بحران اقتصادي و بيكاري فزاينده در اين كشور، با حقوق بازنشستگي پدران و مادران خود زندگي و ارتزاق مي كنند.
آندرس گارسيا مييدو در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در مادريد گفت: خانواده هايي‌ در اسپانيا وجود دارند كه همگي‌ اعضاي آن بيكار هستند و امكان تامين هزينه هاي زندگي خود را ندارند، در نتيجه مجبور مي‌ شوند براي تامين هزينه هاي زندگي به سراغ والدين خود كه با حقوق بازنشستگي زندگي مي كنند، بروند.
وي گفت: بنياد خيريه كاريتاس از سال 2007 ميلادي در خصوص تضعيف وضعيت زندگي‌ بسياري از خانواده هاي اسپانيايي هشدارهاي لازم را به مسوولين داده است و گزارش هاي جديد نشان مي دهد كه اوضاع اين خانواده هاي در حال حاضر بسيار بدتر شده است.
رييس بنياد خيريه كاريتاس گفت: در سه سال گذشته، شمار تقاضاي كمك هاي مالي‌ خانواده ها از اين بنياد دو برابر شده است و به نظر مي‌رسد كه تضعيف وضعيت زندگي امروزه همگاني شده است.
گارسيا گفت: اكنون وضعيت خانواده هاي اسپانيايي به گونه اي است كه خانواده هاي فقير، فقيرتر شده اند، ضمن آنكه خانواده هاي وجود دارند كه در زمره فقرا نيستند، اما بدليل بحران اقتصادي و بيكاري، اوضاع نابساماني دارند.


تاریخ خبر: 900723
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی