دوشنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ايران سومين كشور توليدكننده بادام جهان است.

شهركرد - دبير دومين همايش ملي بادام در چهارمحال و بختياري گفت:ايران بعد از آمريكا و اسپانيا سومين كشور توليدكننده بادام در سطح جهان به شمار مي رود.
اصغر موسوي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ايران بدليل برخورداري از شرايط ويژه جغرافيايي، بهترين مكان براي كشت بادام به شمار مي رود.
وي افزود:اين استان مقام نخست توليد بادام كشور را به خود اختصاص داده است.
موسوي تأكيد كرد: استان چهارمحال و بختياري با توليد سالانه 18 هزار تن بادام از انواع ارقام سنگي، ربيع، مامايي و پوسته كاغذي، نقش اصلي را در صادرات اين محصول بر عهده دارد.
اين مسئول افزود: حاشيه زاينده رود از توابع شهرستان شهركرد داراي بيشترين سطح زيركشت بادام است و در ساير نقاط چهارمحال و بختياري نيز كشت بادام در حال توسعه است.
دبير اجرايي دومين همايش ملي بادام چهارمحال و بختياري گفت:دومين همايش بادام از سوي استانداري ، مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي ، اداره كل بازرگاني و سازمان جهاد كشاورزي استان و سازمان توسعه تجارت ايران برگزار شده است.


تاریخ خبر: 900723
سمینار ایران از نگاهی دیگر در بارسلون برگزار شد
دستگاه‌های حکومتی با جدیت، به دنبال بهبود محیط کسب‌وکار و ایجاد محیط مساعد تولید باشند
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی