یکشنبه ۲۸ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ايران سومين كشور توليدكننده بادام جهان است.

شهركرد - دبير دومين همايش ملي بادام در چهارمحال و بختياري گفت:ايران بعد از آمريكا و اسپانيا سومين كشور توليدكننده بادام در سطح جهان به شمار مي رود.
اصغر موسوي در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهار داشت: ايران بدليل برخورداري از شرايط ويژه جغرافيايي، بهترين مكان براي كشت بادام به شمار مي رود.
وي افزود:اين استان مقام نخست توليد بادام كشور را به خود اختصاص داده است.
موسوي تأكيد كرد: استان چهارمحال و بختياري با توليد سالانه 18 هزار تن بادام از انواع ارقام سنگي، ربيع، مامايي و پوسته كاغذي، نقش اصلي را در صادرات اين محصول بر عهده دارد.
اين مسئول افزود: حاشيه زاينده رود از توابع شهرستان شهركرد داراي بيشترين سطح زيركشت بادام است و در ساير نقاط چهارمحال و بختياري نيز كشت بادام در حال توسعه است.
دبير اجرايي دومين همايش ملي بادام چهارمحال و بختياري گفت:دومين همايش بادام از سوي استانداري ، مركز تحقيقات كشاورزي و منابع طبيعي ، اداره كل بازرگاني و سازمان جهاد كشاورزي استان و سازمان توسعه تجارت ايران برگزار شده است.


تاریخ خبر: 900723
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی