جمعه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

1/3 ميليون بيكار در اسپانيا حقوق بيكاري دريافت نمي كنند.
مادريد- همزمان با افزايش بيكاري در اسپانيا، كميسيون كارگران اين كشور در گزارشي اعلام كرد: يك ميليون و 293 هزار بيكار كه در اداره ملي‌ كار ثبت نام كرده اند، حقوق بيكاري دريافت نمي‌ كنند.
به گزارش ايرنا، اين كميسيون افزوده است: در زمان شروع بحران اقتصادي اسپانيا در سال 2008 ميلادي، اهداي حقوق بيكاري به افراد بيكار گسترده بوده، اما به دليل اينكه بحران طولاني و افراد زيادي بيكار شده اند، ميزان اين كمك ها كاهش چشمگيري داشته ا‌ست.
سنديكاي كارگري اسپانيا افزود، ركود اقتصادي عميق و رو به افزايش اين كشور، موجب كاهش اشتغال شده و شمار افرادي را كه به آنها كمك هاي بيكاري اعم از حقوق يا كمك هاي ثانوي تعلق گرفته افزايش داده است.
بر اساس قانون كار اسپانيا، بابت هر دو سال كار، شش ماه حقوق بيكاري كه تقريبا 80 درصد حقوق معمولي است به افراد تعلق مي‌ گيرد و هنگامي كه اين زمان به اتمام رسيد، دولت موظف است به مدت شش ماه كمك ثانوي كه مبلغ آن 428 يورو مي‌ باشد را به بيكاران بپردازد.
كميسيون كارگران اسپانيا تصريح كرد: بعد از انتخابات سراسري 20 نوامبر، ممكن است كه 400 هزار نفر ديگر دريافت اين كمك ها را از دست بدهند.
كميسيون كارگران اسپانيا مي‌ افزايد: وضعيت اسپانيا براي بسياري از افراد وخيم شده و 367/1 ميليون خانواده اسپانيايي مي‌ گويند كه تمام اعضاي آنها بيكار هستند.


تاریخ خبر: 900723
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی