پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

هفدهمین نمايشگاه بين المللي ماشین آلات و محصولات نساجی گشایش یافت.

برگزاری هفدهمین نمايشگاه بين المللي ماشین آلات و محصولات نساجی
24 تا 27 مهر ماه 1390
تهران - هفدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، مواد اوليه، منسوجات خانگي، ‌ماشين آلات گلدوزي و محصولات نساجي از امروز به مدت 3 روز در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران داير است.
به گزارش ايرنا ، محصولات ارائه شده دراين نمايشگاه شامل ماشين آلات نساجي، ماشين هاي گلدوزي، ماشين هاي دوخت و برش و چرخ خياطي، ‌منسوجات خانگي، مواد اوليه و نخ، ‌محصولات نساجي، ‌پوشاك و صنايع وابسته خواهد بود.
دراين نمايشگاه بيش از 90 شركت داخلي و 120 شركت خارجي از 14 كشور جهان حضور دارند كه به ارائه دستاوردهاي و تكنولوژي هاي خود در زمينه نساجي و محصولات آن خواهند پرداخت.
تعداد شركت هاي ايراني حاضر در نمايشگاه نسبت به سال گذشته، 5 درصد رشد داشته است.
هفدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات ومحصولات نساجي از 24 تا 27 مهر ماه در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران داير خواهد بود.


تاریخ خبر: 900725
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی