پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

هفدهمین نمايشگاه بين المللي ماشین آلات و محصولات نساجی گشایش یافت.

برگزاری هفدهمین نمايشگاه بين المللي ماشین آلات و محصولات نساجی
24 تا 27 مهر ماه 1390
تهران - هفدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات، مواد اوليه، منسوجات خانگي، ‌ماشين آلات گلدوزي و محصولات نساجي از امروز به مدت 3 روز در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران داير است.
به گزارش ايرنا ، محصولات ارائه شده دراين نمايشگاه شامل ماشين آلات نساجي، ماشين هاي گلدوزي، ماشين هاي دوخت و برش و چرخ خياطي، ‌منسوجات خانگي، مواد اوليه و نخ، ‌محصولات نساجي، ‌پوشاك و صنايع وابسته خواهد بود.
دراين نمايشگاه بيش از 90 شركت داخلي و 120 شركت خارجي از 14 كشور جهان حضور دارند كه به ارائه دستاوردهاي و تكنولوژي هاي خود در زمينه نساجي و محصولات آن خواهند پرداخت.
تعداد شركت هاي ايراني حاضر در نمايشگاه نسبت به سال گذشته، 5 درصد رشد داشته است.
هفدهمين نمايشگاه بين المللي ماشين آلات ومحصولات نساجي از 24 تا 27 مهر ماه در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران داير خواهد بود.


تاریخ خبر: 900725
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی