دوشنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ارائه تسهيلات به متقاضيان احداث واحد توليدي مرغ تخم‌گذار

در نشست تنظیم بازار استان خوزستان، موضوع تولید و قیمت تخم مرغ مورد بحث و بررسی قرار گرفت و از حمایت و ارائه تسهیلات به متقاضیان احداث واحدهای تولیدی مرغ تخم گذار، خبر داده شد.
به گزارش روابط عمومی اتاق ایران به نقل از سازمان بازرگانی استان خوزستان، «اسماعیل عامری گلستان» معاون برنامه‌ريزي استانداري خوزستان گفت: اگر ميزان توليد تخم‌مرغ افزايش یابد به‌طور يقين تا روزهاي آينده قيمت آن نيز كاهش مي‌يابد.
وی بيان كرد: در بخش توليد تخم‌مرغ با مشكلاتي رو به رو هستيم و از سرمايه‌گذاران در این زمینه و یا کسانی که مي‌خواهند تغيير كاربري ‌دهند و متقاضي احداث واحد توليدي مرغ تخم‌گذار در استان هستند با ارايه تسهيلات حمايت مي‌كنيم.
عامری گلستان تصريح‌كرد: متقاضيان توليد مرغ تخم‌گذار در كارگروه‌هاي استاني معرفي شده و براي آن‌ها اعتبار تامين مي‌شود و در واقع تامين اعتبار براي اين متقاضيان در اولويت كاري قرار دارد.
معاون برنامه‌ريزي استانداري خوزستان درباره افزايش قيمت شير و فرآورده‌هاي لبني نيز عنوان‌كرد: توليدكننده‌هاي شير در بعضي مواقع در خصوص افزايش قيمت درخواست‌هايي دارند و ما براي اعمال تغيير قيمت در مقابل سه گروه گاوداري‌ها، صنايع فرآوري و مصرف كننده‌ها قرار داريم.
وي بيان‌كرد: اگر قيمت شير را افزايش دهيم، ممكن است اين محصول در استان ديگري با قيمت كمتري توليد ‌شود و كارخانه‌هاي لبني استان به جاي خريد شير از استان، از استان‌هاي ديگر خريد کنند.
عامري‌گلستان ادامه داد: تلاش ما اين است در روزهاي آينده در صورت افزايش قيمت هر كالايي، با افزايش عرضه، قيمت آن را پايين بياوريم. البته بايد درخصوص تغييرات قيمتي، وضعيت استان‌هاي ديگر را نيز در نظر گرفت.


تاریخ خبر: 900725
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی