جمعه ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

فراخوان شركت در نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري 2011 آغاز شد

تهران- فراخوان شركت در نمايشگاه كنفرانس به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري حميد مهدوي مسوول نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري با اعلام اين مطلب گفت: متقاضيان ثبت نام در نمايشگاه مي بايستي با مراجعه به سايت .com 2011www.iaspisfahan يا .com 2011www.aspaisfahan فرم هاي مربوطه را تكميل كنند و در تاريخ اعلام شده به ستاد برگزاري نمايشگاه ارسال نمايند.
وي افزود: هدف از برگزاري نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري را ايجاد بستري براي تعامل بين متخصصان پارك ها و مراكز رشد علم و فناوري در معرفي ايده هاي جديد شركت هاي دانش بنيان مراكز رشد و پارك هاي علمي و فناوري است.
مسوول نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري2011 ادامه داد: مشخصات شركت كنندگان و شرح فعاليت آنها در كتاب نمايشگاه به زبان فارسي و انگليسي منتشر خواهد شد .
گفتني است نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري 2011، روزهاي دوم و سوم آذر ماه سال جاري توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و با مشاركت سازمان علمي، فرهنگي و آموزشي ملل متحد(يونسكو)، انجمن بين المللي پارك هاي علمي(IASP)،انجمن پارك هاي علمي آسيا(ASPA) و با حضور شركت كنندگاني از جمهوري اسلامي ايران و ديگر كشورها در مهمانسراي عباسي در اصفهان برگزار خواهد شد.
همچنين اتاق هاي بازاريابي و مذاكره از ديگر بخش هاي اين نمايشگاه كنفرانس است.


تاریخ خبر: 900728
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی