دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

فراخوان شركت در نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري 2011 آغاز شد

تهران- فراخوان شركت در نمايشگاه كنفرانس به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري حميد مهدوي مسوول نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري با اعلام اين مطلب گفت: متقاضيان ثبت نام در نمايشگاه مي بايستي با مراجعه به سايت .com 2011www.iaspisfahan يا .com 2011www.aspaisfahan فرم هاي مربوطه را تكميل كنند و در تاريخ اعلام شده به ستاد برگزاري نمايشگاه ارسال نمايند.
وي افزود: هدف از برگزاري نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري را ايجاد بستري براي تعامل بين متخصصان پارك ها و مراكز رشد علم و فناوري در معرفي ايده هاي جديد شركت هاي دانش بنيان مراكز رشد و پارك هاي علمي و فناوري است.
مسوول نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري2011 ادامه داد: مشخصات شركت كنندگان و شرح فعاليت آنها در كتاب نمايشگاه به زبان فارسي و انگليسي منتشر خواهد شد .
گفتني است نمايشگاه كنفرانس بين المللي پارك هاي علم و فناوري 2011، روزهاي دوم و سوم آذر ماه سال جاري توسط شهرك علمي و تحقيقاتي اصفهان و با مشاركت سازمان علمي، فرهنگي و آموزشي ملل متحد(يونسكو)، انجمن بين المللي پارك هاي علمي(IASP)،انجمن پارك هاي علمي آسيا(ASPA) و با حضور شركت كنندگاني از جمهوري اسلامي ايران و ديگر كشورها در مهمانسراي عباسي در اصفهان برگزار خواهد شد.
همچنين اتاق هاي بازاريابي و مذاكره از ديگر بخش هاي اين نمايشگاه كنفرانس است.


تاریخ خبر: 900728
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
ایران چیزی جز بیانیه‌درمانی از اروپا ندیده است / ایران در اجرای تصمیم اخیر خود جدی است
دیدار هیئت رئیسه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی