جمعه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

نمايشگاه تجهيزات آزمايشگاهي علمي ساخت داخل كشور برگزار مي شود.

تهران- نمايشگاه شبكه آزمايشگاه هاي علمي ايران (شاعا ) در ايام برگزاري هفته پژوهش افتتاح مي شود.
به گزارش روابط عمومي وزارت علوم ، دكتر دكتر محمد صادق عليايي قائم مقام شبكه آزمايشگاه‌هاي علمي ايران ( شاعا ) با اشاره به برگزاري نمايشگاه توانمندي‌هاي تجهيزات ساخت داخل كشور در هفته پژوهش سال جاري گفت: به دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشي اعلام شده است اطلاعات تجهيزات آزمايشگاهي ساخت خودرا در اختيار معاونت پژ‍وهشي و فناوري بگذارند تا در قالب نمايشگاهي به معرض نمايش گذاشته شود زيرا در حال حاضر تجهيزات بسياري در دانشگاه‌هاي كشور توليد شده ولي اطلاع رساني مناسبي در اين خصوص صورت نگرفته است.
وي افزود: همچنين شركت‌هاي دانش‌بنيان مستقر درپارك‌هاي علم و فناوري نيز در زمينه ساخت تجهيزات علمي آزمايشگاهي فعاليت خوبي دارند كه بايد اين فعاليت ها به اطلاع محققان و موسسات پژوهشي كشور رسانده شود.
گفتني است دوازدهمين دوره هفته ملي پژوهش و فناوري از تاريخ 22 تا 28 آذر 1390 در محل نمايشگاه بين المللي تهران برگزار مي شود.


تاریخ خبر: 900728
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
مصاحبه رادیویی آقای دکتر محمد طاهری، رییس اتاق مشترک ایران و اسپانیا با رادیو اقتصاد
گزارش مجمع عمومی عادی و عمومی فوق العاده نوبت دوم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
عید فطر مبارک
نظر معاون بین الملل اتاق ایران در خصوص عملکرد اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا در سال 1397
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی