شنبه ۲۷ بهمن ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

ايران؛ سومين مركز جراحي كاشت حلزون در جهان

تهران -دبيرعلمي دومين كنگره بين‌المللي كاشت حلزون شنوايي گفت : سومين مركز عمل جراحي كاشت حلزون در جهان در ايران است و در سالهاي اخير بيش از 4000 هزار كاشت حلزون در ايران انجام شده است .
به گزارش ايرنا ،‌ دكتر احمد دانشي در حاشيه دومين كنگره بين‌المللي كاشت حلزون شنوايي و علوم وابسته در جمع خبرنگاران افزود : هم اكنون حدود 10 مركز در ايران عمل كاشت حلزون شنوايي را انجام مي‌دهند كه اين مراكز در بيمارستان‌هاي اميراعلم و حضرت رسول(ص) دانشگاه علوم پزشكي تهران ، بيمارستان بقيه‌الله‌الاعظم سپاه و بيمارستان لقمان دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي قرار دارند.
وي به شهرستانها نيز اشاره كرد و گفت :بيمارستان خليل دانشگاه شيراز و بيمارستان‌هايي در تبريز و اصفهان و در آينده نيز در يزد و اهواز عمل كاشت حلزون انجام خواهد شد.
دانشي خاطر نشان كرد : جراحي كاشت حلزون شنوايي در سن پنج سالگي يه بالا چندان براي بيماران نمي تواند موثر باشد و در ايران بسياري از بيماران به علت محدود بودن تعداد پروتز شانس تحت عمل جراحي قرار گرفتن را از دست مي‌دهند.
دبير علمي دومين كنگره بين المللي كاشت حلزون اظهار داشت :بودجه30 ميليون دلاري خريد پروتز كاشت حلزون كه رييس جمهوري در نظر گرفته بود هنز تخصيص نيافته است و اگر اين بودجه تامين شود ديگر هيچ بيماري در نوبت عمل جراحي كاشت حلزون نمي ماند.
وي با بيان اينكه كمبود پروتز در كشور اشاره كرد و گفت : به دليل اينكه پروتر هزينه زيادي دارد و اين پروتز ها از كشورهاي ديگر وارد مي شود و كمبود پروتزها تعداد عمل جراحي كاشت حلزون محدود است.
رييس كميته كاشت حلزون شنوايي كشوري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افزود :كيفيت شنوايي پس از انجام عمل كاشت حلزون به حالت طبيعي نزذيك است و با گذشت زمان نيز كيفيت صداها بهتر مي شود .
دانشي گفت : در اين كنگره حدود 40 سخنران از كشورهايي مانند آمريكا، بلژيك، اتريش، تركيه، مصر، اردن، اسپانيا، آلمان و فرانسه در اين رويداد علمي حضور دارند.


تاریخ خبر: 900728
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی