چهار شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

دبير كل فدراسيون فلز و ساختمان سازي اسپانيا :

بيكاري به دليل عدم وجود عنصر تنظيم كننده، افزايش مي‌ يابد
مادريد- مانوئل فرناندز دبير كل فدراسيون فلز و ساختمان سازي اتحاديه عمومي‌ كارگران اسپانيا گفت كه بحران اقتصادي ميزان بيكاري را در ماه هاي آينده افزايش خواهد داد زيرا عنصري براي تنظيم آن وجود ندارد .

بنا بر گزارش ايرنا ، فرناندز تصريح كرد كه در وضعيت كنوني، سياست وجود ندارد بلكه بازارها بر سياست غلبه كرده و سفته بازي در اقتصاد را تحكيم مي‌ كنند .
وي ادامه داد :وضعيت اقتصادي عمومي‌ به دليل عناصري از جمله افزايش ميزان بيكاري وحشتناك، فعاليت بسيار كم اقتصاد و كاهش ميزان اعطاي وام به شركت ها و خانواده ها، رو به وخامت خواهد رفت.
دبير كل فدراسيون افزود: آينده نابساماني در پيش رو داريم و اگر برخي‌ از طرح ها و پيشنهادات اصلاحات كاري به اجرا درآيند، بزرگترين لطمه به كارگران مخصوصا آنهايي كه در شركت هاي كوچك يا مغازه كار مي‌ كنند، وارد خواهد آمد .
وي خاطرنشان كرد :يكي‌ از راهكارهايي‌ كه براي جلوگيري از اين امر وجود دارد، كمك دولت به صنعت ساختمان سازي است زيرا به طور مستقيم و غير مستقيم به بسياري از افراد كار مي‌ دهد .
بنا بر اين گزارش فرناندز ادامه داد :اگر برنامه اي 10 ساله به منظور حمايت از ساختمان سازي و تعميرات ساختماني تصويب شود، براي تعمير دو ميليون خانه مسكوني و ساختمان هاي دولتي ، 600 هزار موقعيت كاري ايجاد خواهد شد.


تاریخ خبر: 900728
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی