سه شنبه ۱۷ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اتحاديه اروپا خواهان اصلاحات اقتصادي بيشتري در اسپانيا است.
مادريد- اتحاديه اروپا با تمجيد از اقدامات اسپانيا در مقابله با بحران اقتصادي ، از اين كشور خواست به منظور كاهش نرخ بالاي بيكاري، اصلاحات كاري و مالياتي بيشتري را انجام دهد .
ايرنا به نقل از مطبوعات اسپانيا گزارش داد: سران منطقه يورو همچنين خواستار اصلاحات مالياتي بيشتر در دولت هاي ايالتي‌ اسپانيا و تعديل فرصتهاي شغلي در بخش خدمات هستند.
بر اساس اين گزارش، اصلاحات اقتصادي دولت اسپانيا بايد در راستاي ايجاد تغييرات جدي در بازار كار با هدف افزايش انعطاف پذيري شركت ها در بكارگيري كارگران و اصلاحات لازم براي بهبود رقابت ميان آنها باشد .
اتحاديه اروپا در عين حال از اسپانيا خواسته است اقدامات بيشتري براي افزايش رشد اقتصادي و كاهش بيكاري غير قابل قبول در اين كشور انجام دهد.
بر اين اساس، تغييرات اساسي در نحوه تنظيم بودجه هاي مالي‌ اسپانيا در سطح ملي و ايالتي به منظور دستيابي به تعهدات پيمان ثبات و رشد ضروري است .
اتحاديه اروپا در همين راستا از اسپانيا خواست هر چه زودتر دست به كار شده و اين پيمان را جزو يكي‌ از بندهاي قانون اساسي‌ خود كند .


تاریخ خبر: 900810
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی