چهار شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

تعداد بیكاران در اسپانیا در سال 2011 به بالا ترین حد خود رسید

تهران– وزارت كار اسپانیا اعلام كرد تعداد بیكاران این كشور در سال 2011 میلادی به رقمبی سابقه 4 میلیون و 422 هزار نفر رسید.

بهگزارش ایرنا، پایگاه اطلاع رسانی روماندی نیوز سوییس روز سه شنبه نوشت: اینوزارتخانه با تایید وخیم تر شدن وضعیت اقتصادی اسپانیا در نیمه دوم سال 2011میلادی، تعداد بیكاران این كشور را 4 میلیون و 422 هزار نفر بر شمرده است.

اینگزارش افزود: نرخ بیكاری فعلی از سال 2008میلادی و نیز از ابتدای آغاز سرشماریماهانه مربوط به اشتغال در سال 1996میلادی تاكنون بی سابقه بوده است.

موسسهملی آمار اسپانیا پیش بینی كرده است كه این كشور درفقدان تحرك اقتصادی و سازندگیدر آغاز سال 2012میلادی با ركود اقتصادی مواجه شده و بالاترین نرخ بیكاری را درمیان كشورهای صنعتی از آن خود كند.

اینگزارش حاكی است : ایجاد فرصت های شغلی یكی از مهمترین اولویت های دولت جدید محافظهكار ماریانو روخوی محسوب می شود. این در حالی است كه انتظار می رود در هفته جاریطرح اصلاحات جدید در زمینه كار و اشتغال در اسپانیا به اجرا در آید.

دولتاسپانیا، اتحادیه ها و سازمان ها را به موافقت با این طرح فراخوانده است.

خبرگزاریجمهوری اسلامی (ايرنا) 


تاریخ خبر: 901017
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
نشست معرفی نمایشگاه صنایع شیمیایی اسپانیا با حضور اعضا و علاقمندان برگزار شد
گزارش تصویری سمینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی