جمعه ۴ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مردم اسپانیا وضعیت اقتصادی كشور را بشدت بحرانی می دانند

مادرید-شهروندان اسپانیایی بر اساس نظرسنجی های مركز تحقیقات اجتماعی وضعیت اقتصادی كشوررا در بدترین سطح خود از زمان آغاز بحران اقتصادی توصیف كردند و معتقدند كه نرخ بیكاریدر كشور افزایش یافته است.

بنا بر گزارش ایرنا ، نظرسنجی ها حاكیاز آن است كه 89 درصد مردم وضعیت اقتصادی را بد یا خیلی‌ بد توصیف می‌ كنند درحالی‌ كه این رقم در ماه گذشته 6/86 درصد بوده است.

درصد شهروندانی كه به آینده بهتریامیدوار نیستند، افزایش یافته و بر این اساس 2/34 درصد مردم بیم آن دارند كه وضعیتاقتصادی در سال آینده بدتر شود، در حالی این رقم در ماه قبل 6/29 درصد بوده است.

بر اساس این نظرسنجی ها كه پس ازتصویب اصلاحاتی كه از سوی دولت در دو هفته اول ماه فوریه انجام شد، بیكاریبزرگترین دلنگرانی 84 درصد اسپانیایی ها است و پس از آن

3/ 52 درصد مردم بصورت عام نسبت بهمشكلات اقتصادی نگران هستند.

نظرسنجی ها نشان می دهد كه 4/19 درصدمردم احزاب سیاسی كشور را سومین و فساد مالی‌ و كلاهبرداری را چهارمین مشكلاسپانیا می دانند. 


تاریخ خبر: 901218
برگزاری وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری برگزار شد- 27 شهریور
برقراری پروازهای هفتگی ایران ایر به مادرید پس از 17 سال
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی