جمعه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

تاكید اسپانیا و پرتغال در مقابله با كسری بودجه

مادرید- ماریانو راخوی نخست وزیر اسپانیا كه امروز چهارشنبه برای شركت در بیست وپنجمین نشست این دو كشور به پرتغال سفر كرد طی دیداری با پدرو كوئلو همتایپرتغالی خود بر مبارزه با كسری بودجه تاكید كرد و این دو خواهان ادامه تعهداتكشورشان در این رابطه با اتحادیه اروپا شدند .

بنا برگزارش ایرنا ، در این نشست كه در شهر پورتو برگزار شد ،این دو به اهمیت كنترل كسری بودجه در زمان بحران اقتصادی اشاره كردند و خواهانتدابیر لازم برای بهبود اقتصاد كشورهای خود شدند .

در این زمینه ، كوئلو و راخوی با مروری بر اصلاحات ساختاری به عملآماده از زمان آغاز دولت های خود، بر انجام اصلاحات اداری و اصلاح نظام مالی‌ نیزتاكید كردند .

آنان تاكید كردند كه تلاش های خود را برای كنترل كسری بودجه درچارچوب تعهداتشان با اتحادیه اروپا كه در مورد اسپانیا، این كشور را وادار بهرساندن كسری بودجه خود به میزان 3/5 درصد تولیدات ناخالص داخلی‌ در سال جاری می‌كند ، متمركز كنند .

راخوی امروز به همراه هشت نفر از وزرای كابینه از جمله امور خارجه، كشور ، دادگستری ، صنعت ، آموزش و پرورش ، دفاع ، كشاورزی و كار به پرتغال سفركرد و وزیران دو كشور نیز در مورد برخی‌ از مسائل دو جانبه نیز گفت و گو كردند .

منبع: ایرنا 


تاریخ خبر: 910227
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی