چهار شنبه ۱ بهمن ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

همايش «توليدملي، حمايت از كار و سرمايه ايراني» با همكاري اتاق ايران برگزار مي‌شود

همايش «توليد ملي، حمايت از كار وسرمايه ايراني» به همت برخي از نهادهاي دانشگاهي و ملي با همكاري اتاق ايرانروزهاي 23 و 24 خرداد ماه امسال، در محل دانشگاه صنعتي اميركبير برگزار مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، دراين همايش، علاوه بر سخن‌راني‌ها، تعدادي پانل تخصصي با موضوعات مبتلابه جامعهفعالان اقتصادي نيز با حضور متخصصان و افراد فعال در حوزه‌هاي مربوط برگزار خواهدشد كه يكي از پانل‌ها به موضوع «محيط كسب‌و‌كار و توليد ملي» مربوط است.

در اين پانل، كه مديريت آن بر عهده«جواد مصدقي»، رئيس دبيرخانه شوراي گفت‌و‌گوي دولت و بخش خصوصي است، «سيدجعرمرعشي» مشاور رئيس اتاق ايران در امور مديريت، «محمدرضا كرباسي» دبيركل اتاق اكو،«ممحمد حسين كريمي‌پور» رئيس كميسيون كشاورزي، آب و منابع طبيعي اتاق ايران و «سيدمحمد بحرينيان» رئيس كميسيون اقتصاد كلان اتاق ايران نيز به طرح موضوع پرداخته ونظرات خود را با حضار به اشتراك خواهند گذاشت.

گفتني است، مشاركت فعالان اقتصادي دراين پانل، مي‌تواند در تعميق موضوعات مطرح شده و نيز گسترش مطالبات بخش خصوصي درجامعه، مثمرثمر باشد.

منبع: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران


تاریخ خبر: 910323
وبینار " بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" - 19 دی ماه 1399
وبینار” اقتصاد چگونه کار می کند؟” – 6 آذر 1399
وبینار” روابط مهم و تاثیرگذار در بازارهای بین الملل” – 4 دی 1399
وبینار” تحلیل بازارهای بین المللی”- 5 دی ماه 1399
وبینار “مدیریت مالی و اقتصادی کسب و کارها”- 20 آذر 1399
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی