سه شنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

امكان پرداخت هزينه بنزين به صورت الكترونيك براي دارندگان كارت بانك توسعه صادرات

دارندگانکارت‌بانک توسعه می‌توانند با اتصال این کارت به کارت سوخت خود، به جای پرداخت وجهنقد، در پمپ بنزین ها از کارت سوخت خود و به صورت الکترونیک این مبلغ را پرداختکنند.

بهگزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، با امضای توافق‌نامه ای بین بانکتوسعه صادرات ایران و بانک ملت، امکان اتصال «کارت‌بانک توسعه» به کارت سوخت فراهمشد.

مشتریاناین بانک می‌توانند برای فعال سازی این خدمت، از طریق دستگاه های Pos بانک ملت در شعب یا هرفروشگاهی با انتخاب گزینه اتصال کارت بانکی، کارت بانک توسعه صادرات خود را بهکارت هوشمند سوخت متصل كند.

براساس این گزارش، دارندگان کارت‌بانک‌های توسعه صادرات، پس از سوخت‌گیری در جایگاهمجهز به سامانه مزبور، می‌توانند گزینه بانکی نمایش داده شده بر روی نمایشگرپایانه سوخت‌گیری را انتخاب و با وارد كردن رمز کارت بانک توسعه صادرات خود، اقدامبه پرداخت الکترونیکی بهای سوخت كنند.

لازمبه يادآوري است که در زمان پرداخت بهای سوخت و جهت ارتباط کارت بانکی به کارتهوشمند سوخت، نیازی به استفاده فیزیکی از کارت بانک توسعه نبوده و کارت هوشمندسوخت به صورت خودکار، کارت بانک توسعه مرتبط با خود را شناسایی می کند.

علاقمندان مي‌توانند برايدانلود فایل راهنمای شيوه اتصال کارت بانکی به کارت سوخت و پرداخت غیرنقدی بهایسوخت در جایگاه، به نشاني http://www.edbi.ir/Media-Details/p51433766.edbi مرجعه كنند.


تاریخ خبر: 910324
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی