سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

مادرید - بانك مركزی اروپا می گوید: برای اینكه اسپانیا بتواند به اهداف خود در خصوص كاهش كسری بودجه دست یابد باید اقدامات بسیار بزرگی‌ ازجمله ریاضت های شدیدی در خرج هایش را تحمل كند.

بنابر گزارش ایرنا ، بانك مركزی در ماهنامه ای كه منتشر شد ، می‌ گوید كه براساس برنامه ثبات مالی، كسری بودجه دولتی امسال این كشور باید تا میزان 3/5 درصد ودر سال آینده تا میزان سه درصد كاهش یابد .

سازمانمذكور ادامه می‌ دهد : بخشی از این اهداف باید با تركیب اقدامات دور برد مرتبط باپس اندازها انجام گیرد اما بیشتر از همه باید از طریق ریاضت های شدید در خرجمخصوصا در سال جاری انجام شوند .

بانكمركزی یاد آور شد كه كسری بودجه وزارتخانه ها و دفاتر دولتی در سال گذشته به بیشاز 9/8 درصد رسید كه رقم بسیار زیادی نسبت به اهداف شش درصدی متعهد شده از سویدولت قبلی‌ اسپانیا است .

اینارگان همچنین می‌ گوید كه دولت دو قانون را تصویب نمود كه خرج های بسیاری را دربودجه های بهداشت و درمان ایالت های مختلف كم كرد .

بانكمركزی تاكید كرد كه قانون جدید ثبات مالی‌ اسپانیا كه یكی‌ از بند های آن دنبالكردن و كنترل نسبتا زیاد بودجه ها در ایالت ها می‌ باشد از اوایل ماه مه به اجرادر آمده و می‌ شود آن را در بودجه های سال جاری نیز اجرا نمود . 


تاریخ خبر: 910328
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی