چهار شنبه ۱۴ خرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

پایگاه خبری بلومبرگ: بحران بدهی اروپا ابعاد گسترده تری پیدا كرده است

تهران- بهای نفت روز سه شنبه در بازار نیویورك كاهش یافت، زیرا تعداد وامهای پرداختنشده در اسپانیا افزایش یافت و این پیش بینی را تقویت كرد كه بحران بدهی اروپاابعاد گسترده تری پیدا كرده و رشد اقتصاد جهانی را بیشتر در معرض تهدید قرار میدهد.

به گزارش گروه اقتصادی ایرنا به نقلاز پایگاه خبری بلومبرگ، طبق آمار بانك مركزی اسپانیا، نسبت وامهای پرداخت نشده توسطدریافت كنندگان آن به كل وامهای پرداختی در این كشور در ماه آوریل (13 فروردین تا11 اردیبهشت) به 72/8 درصد افزایش یافته كه بالاترین سطح از سال 1994 تا كنون است.

آمار یاد شده، تاثیر پیروزی احزابطرفدار دریافت كمك در یونان بر بازار نفت را تحت الشعاع قرار داد.

همچنین امروز در مسكو نمایندگان جامعهجهانی با ایران پیرامون برنامه هسته ای این كشور گفت و گو می كنند.

جاناتان بارات مدیر عامل بولتن خبریبارات در سیدنی استرالیا كه اخبار بازار جهانی كالا را منعكس می كند گفت: اكنونسرمایه گذاران به جای یونان روی اسپانیا متمركز شده اند.

بهای نفت در قراردادهایی كه تاریختحویل آنها ماه ژوییه (11 تیر تا 10 مرداد) است، در ساعت 12 و 25 دقیقه بعد از ظهرسه شنبه به وقت سیدنی، در معاملات الكترونیكی بازار تجاری نیویورك 16 سنت كاهشیافت و به 83 دلار و 11 سنت در هر بشكه رسید.

بهای نفت دیروز در بازار نیویورك با9/0 درصد كاهش، 83 دلار و 27 سنت بود كه پایین ترین قیمت پایان روزی از 13 ژوئن(24 خرداد) بود.

بهای نفت برنت دریای شمال برای تحویلدر ماه اوت (11مرداد تا 10 شهریور) روز سه شنبه در بازار ایس فیوچرز اروپا واقع درلندن 15 سنت كاهش یافت و به 95 دلار و 90 سنت در هر بشكه رسید.

منبع: ایرنا 


تاریخ خبر: 910330
سمینار صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند؟ برگزار شد.
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای 99 برگزار شد.
برگزاری سمینارمجازی چگونه سهام رشدمحور انتخاب کنیم؟
سمینار مجازی بازار سرمایه به کدام سو می رود؟ برگزار شد.
سمینار مجازی تحلیل تخصصی بازارهای 1399 برگزار شد.
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی