پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اولین همایش و نمایشگاه بین المللی زنان و تجارت


با سلام؛
احتراماً ،باستحضار می رساند " اولین همایش و نمایشگاه زنان و تجارت " در راستای معرفی و ایجاد زمینه های لازم جهت گسترش فعالیت بانوان بازرگان و صاحب صنعت از تاریخ 22 لغایت 23 تیرماه  1389در محل اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران برگزار می گردد .
همایش با هدف حمایت از بنگاههای کوچک و متوسطی که با مالکیت یا مدیریت زنان اداره می شود ، ارتقاء ظرفیت زنان به منظور دستیابی به بازارهای داخلی و بین المللی ، برقراری ارتباط و همکاری با تشکلهای مختلف فعال در زمینه توانمند سازی زنان در تمامی نقاط جهان و نمایشگاه با هدف ارائه توانمندیهای تولیدی و خدماتی فعالان اقتصادی زن و موسسات تحت مالکیت بانوان برگزار می گردد .حضور و مشارکت فعال در این رویداد ضمن ایجاد زمینه عرضه قابلیت های بخشهای مذکور  می تواند موقعیت مناسبی برای ارائه فرصت ها و سرمایه گذاری مشترک عاملین اقتصادی زن با کلیه بخشهای اقتصادی در سطح کشور و جهان گردد .
بدینوسیله از علاقمندان دعوت بعمل می آید جهت مشارکت در این رویداد نسبت به ثبت نام و وازیر مبالغ مربوطه تا تاریخ 15 / 3 / 89 اقدام لازم را مبذول دارند .
تعرفه ها و شرایط مشارکت
همایش:
-  تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن از طریق  نمابر شماره 88810538
-  پرداخت مبلغ 800000 ریال (برای هر نفر)  به حساب شماره 0105994095000 اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران نزد بانک ملی شعبه خشایار کد 544 (اعضاء هیات علمی دانشگاه ها و دانشجویان به میزان 30% واعضاء اتاق ایران به میزان 50% تخفیف برخوردار خواهند شد).
نمایشگاه:
-  تکمیل فرم ثبت نام و ارسال آن از طریق نمابر شماره 88825115
-  واریز هزینه مشارکت در نمایشگاه طبق شرایط مندرج در فرم مربوطه به شماره حساب فوق الذکر (غرفه ها در ابعاد 6 الی 24 متر مربع از قرار هر متر مربع 250000 ریال می باشد.)
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 3-88346502(دبیرخانه همایش ) و 5-88830064 (دبیرخانه نمایشگاه) تماس حاصل نمایند.

منبع: سایت اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران


تاریخ خبر: 890228
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی