دوشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

شهريور ماه امسال برگزار خواهد شد: جشنواره و نمايشگاه «علم تا عمل، فناوري و تجاري‌سازي در عرصه ملي»

هم‌زمان با هفته دولت، سومين جشنوارهو نمايشگاه «علم تا عمل فناوري و تجاري‌سازي در عرصه ملي» زير نظر معاونت علمي وفناوري رياست جمهوري از 13 تا 16 شهريور ماه امسال در محل مصلي بزرگ امام خميني(ره) تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي اتاق ايران، هدفاز برگزاري اين جشنواره و نمايشگاه شناسايي و معرفي طرح‌هاي فناورانه مراكز پژوهشيو شركت‌هاي دانش‌بنيان بخش‌خصوصي و غير دولتي و هم‌چنين رتبه‌بندي اين دستاوردهادر سطح ملي است.

دست‌اندركاران و فعالان علاقه‌مند بهمشاركت در اين رويداد ملي، مي‌توانند حداكثر تا تاريخ 17 مرداد ماه امسال، نسبت بهثبت‌ نام و ارسال مدارك به دبيرخانه جشنواره اقدام كنند.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي كسباطلاعات بيش‌تر از شرايط مشاركت به نشاني‌هاي اينترنتي www.festival.isti.ir، www.techmart.ir و www.techpark.ir مراجعه كرده و يا شماره تلفن76525025 تماس حاصل كنند.

منبع: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران


تاریخ خبر: 910509
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی