چهار شنبه ۱ اسفند ماه ۱۳۹۷
فارسی
Englishارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 در 111 صفحه جهت ارائه به اعضای اتاق مشترک بازرگانی ایران...
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
خبرنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا منتشر شد. جهت دریافت خبرنامه کلیک کنید. ...


اسپانیا

ایران

 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بحران یورو20 سال طول خواهد كشید

تهران – پاتریك آرتوس اقتصاددادن بانك ناتیكسیس فرانسه با طرحاین دیدگاه كه نمی توان انتظار داشت، زودتر از 20 سال آینده بحران اقتصادی حوزهیورو پایان یابد، نوشت: باید برای پایان این وضعیت چند اقدام همزمان انجام داد كه خطرهایزیادی از جمله بی ثباتی مالی نیز با خود همراه دارد.

بهگزارش پایگاه اطلاع رسانی فرانسوی بورسیه، آرتوس در پژوهش بحران یورو20 سال طولمی كشد در اقدام نخست، بخش خصوصی كشورهای بدهكار مانند اسپانیا، یونان، ایرلند وهلند بویژه پس از سقوط بهای املاك، باید به میزان كافی از بار بدهی های خودبكاهند.

دراقدام همزمان دیگر، اقتصاد كشورهایی مانند فرانسه، ایتالیا، اسپانیا، یونان،ایرلند و پرتغال بای مشاغل از میان رفته را با كمك روند غیرصنعتی كردن كشور و ازبین بردن حباب بهای مسكن، مجددا ایجاد كنند. سومین اقدام نیز كاهش بدهی های عمومیكشورها به رغم ضعف فعالیت های اقتصادی است و كشورهای با تراز منفی تجاری باید ازگردونه حذف شوند یا فدرالیسم جایگزین آن ها شود.

براساسنتایج این مطالعات، اجرای اقدامات پیشنهاد شده زمان قابل توجهی می خواهد كه در اینفاصله خطر بی ثباتی بزرگ اقتصادی، مالی، اجتماعی و سیاسی وجود دارد و این دورههمچنین می تواند ركود اقتصادی پایدار و طولانی در بهای دارایی ها و نوسانات بسیاردرازمدت را در بازارهای مالی داشته باشد.

منبع: ایرنا


تاریخ خبر: 910525
در ادامه بررسی مشکلات اعضای اتاق مشترک برگزار شد،جلسه ISCC با اداره جنوب غرب اروپا وزارت امور خارجه ج.ا.ایران
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی