سه شنبه ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری كنفرانس نقش فناوری های نوین در مدیریت پسماند صنعت نفت

تهران - نخستین كنفرانس نقش پژوهش و فناوری های نوین در مدیریتپسماند صنعت نفت(بخش بالادستی) 26 مهر ماه سال جاری در مركز آموزش های تخصصیمدیران شركت ملی نفت ایران برگزار می شود.

بهگزارش ایرنا به نقل از وزارت نفت، بررسی چالش های موجود در مدیِریت پسماندهای صنعتنفت از اهداف برگزاری این كنفرانس است.

ازجمله اهداف این كنفرانس می توان به فرهنگ سازی مدیریت پسماند، بهره وری و اصلاحالگوی مصرف و تولید، آشنایی با مسائل روز مرتبط با مدیریت پسماند و سازماندهی واصلاح مصرف با نگاه ویژه به حفظ ذخایر و توسعه پایدار در برنامه های بلند مدت وآشنایی مدیران، كارشناسان و صاحبظران با آخرین تحولات و سیاست ها در زمینه مدیرتپسماند اشاره كرد.

همچنین،نگاه ویژه به حوزه مدیریت پسماند به عنوان یك دانش مدرن در زمینه حفظ و پایداریذخایر و ترغیب سازمان ها و صنایع به آن و هم اندیشی و هم افزایی مدیران،صاحبنظران، متخصصان، كارشناسان، اساتید، شركت ها و سازمان های مرتبط به منظورتبادل اطلاعات و ارائه راهكارهای كلیدی در زمینه مدیریت پسماند از دیگر اهدافبرگزاری كنفرانس نقش پژوهش و فناوری های نوین در مدیریت پسماند صنعت نفت است.

شناساییمنابع تولید پسماند، مدیریت پسماند در تولید، بهره برداری و ذخیره سازی نفت خام،مدیریت پسماندهای حفاری، بازیابی و تولید انرژی از پسماندهای نفتی، قوانین، مقرراتو استانداردهای ملی و بین المللی، چالش های تحقیق، توسعه و فرصت های سرمایه گذاری،مدیریت پسماندهای شیمیایی و خطرناك، كاربرد GIS در شناسایی و پهنه بندی پسماندهایصنعتی، بررسی اثرات اقتصادی، اجتماعی و بهداشتی ناشی از دفع غیر اصولی پسماندها وروش حذف آلاینده های نفتی در خاك از محورهای مطالعاتی و پژوهشی كنفرانس یاد شدهاست.

ماموریتاین كنفرانس، ایجاد بستر و فضایی برای ارائه تبادل و تضارب آرا و اندیشه هایپژوهشگران، استادان، مدیران، كارشناسان علمی، صنعتی و سایر افراد، گروه ها وسازمان های ذی ربط و ذی نفع در ارتباط با مباحث و موضوعات كنفرانس عنوان شده است.

منبع: ایرنا


تاریخ خبر: 910606
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی