دوشنبه ۵ فروردین ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

آبان ماه در گيلان برگزار خواهد شد:

همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاریایران

همایش بین‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه‌ گذاری ایران به منظور معرفی فرصت‌های سرمایه‌ گذاری کشور و تلاش در جهت جذب و تأمین منابع مالی خارجی روزهاي 20 و 21 آبان ماه امسال در زیبا کنار گیلان برگزار می‌شود.

در این همایش فرصت‌ها و اولویت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های گوناگون از جمله صنعت‌ ومعدن، مناطق آزاد، بنادر وگردشگری، حمل‌ونقل، نفت، گاز و پتروشیمی و انرژی‌های نو معرفي خواهد شد.

گفتني است معرفي سرمایه‌ گذاران خارجی،ایرانیان مقیم خارج از کشور و کارآفرینان داخلی معرفی اين ديگر برنامه‌هاي اين همايش خواهد بود.

علاقه‌مندان می‌توانند براي کسب اطلاع تکمیلی و ثبت‌ نام به وب سایت اینترنتی www.giif2012.ir مراجعه كنند.

منبع: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران


تاریخ خبر: 910615
به ما اطلاع دهید
معرفی سایت استارت آپ های اروپا
ارائه کتاب نمایشگاههای کشور اسپانیا در سال 2019 به اعضا
خبرنامه اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا- فروردین تا خرداد 97
شرایط کلی انواع اقامت در اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی