پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

نخستین کنگره مشترک قلب و عروق ایران با حضور شرکت های داخلی و خارجی برگزار می شود.

تاریخ برگزاری : 4 تا 7 مهرماه 1391

تهران - نخستین کنگره مشترک قلب و عروق ایران با هدفارایه جدیدترین دستاوردهای تشخیصی و درمانی قلب و عروق و با رویکرد توجه بیشتر بهطب پیشگیری 4 تا 7 مهر ماه در مرکز همایش های بین المللی رازی تهران برپا می شود.

به گزارش انجمن جراحانقلب و عروق ایران ، دکتر علیرضا علیزاده قویدل دبیر این کنگره با اعلام خبر فوقگفت: این کنگره با همکاری انجمن های جراحی قلب، قلب و عروق ایران، بیهوشی قلب وانجمن علمی داروسازان ایران برگزار می شود.
وی ادامه داد: ارتقاء سطح علمی متخصصان رشته های مختلف مرتبط با قلب و عروق وتبادل نظر و تجربیات پزشکان وپرستاران در سطح ملی و بین المللی از دیگر اهداف اینکنگره محسوب می شود .
علیزاده قویدل اظهار داشت :در این کنگره تازه هایی در زمینه بیماری های عروقکرونر، بیماری های دریچه قلب،نارسایی قلب، بی نظمی ( آریتمی) های قلبی و روش هایتشخیصی از قبیل اکوکاردیوگرافی، سیتی اسکن و
MRI قلبی ارایه خواهد شد.
دبیر نخستین کنگره مشترک قلب و عروق ایران افزود: روش های مختلف درمان اعم ازروشهای جراحی و شیوه های کم تهاجمی، درمان های طبی ، روش های درمانی مداخله ای ازطریق پوست و نحوه مراقبت های پرستاری و نوتوانی که پس از جراحی قلب انجام می شوداز دیگر مباحثی است که در روزهای برگزاری کنگره به متخصصان مطرح خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد :همزمان با برپایی این کنگره، دستورالعمل(گاید لاین) کشوریپرفشاری خون معرفی شده و مورد بحث قرارخواهد گرفت .
علیزاده قویدل همچنین از حضور 26 میهمان خارجی از کشورهای مختلف جهان در این کنگرهخبر داد و گفت: این کنگره با حضور میهمانانی از کشورهای امریکا، انگلستان، آلمان،فرانسه،اسپانیا، بلژیک،ایتالیا، هلند، سوئد، ترکیه، مجارستان و اوکراین برپا می شودکه حضور میهمانان خارجی در این کنگره سبب آشنایی آنان با پیشرفت های درمانی وقابلیت های علمی کشورمان خواهد شد.
وی افزود: جراحان قلب و عروق، متخصصان قلب و عروق، متخصصان بیهوشی قلب، پرستارانقلب، فیزوتراپیست های قلب، پرفیوژنیست ها(تکنسین های پمپ قلبی- ریوی) وداروسازان،گروه های هدف این کنگره را تشکیل می دهند.
دبیر نخستین کنگره مشترک قلب و عروق ایران اظهار داشت: متخصصان داخلی، بیهوشی،جراحی و پزشکان عمومی از دیگر مخاطبان این کنگره هستند.
وی گفت: از آنجا که در سال های گذشته چندین کنگره قلب و عروق در زمینه های جراحی،داخلی و بیهوشی برگزار می شد، برگزار کنندگان این کنگره بر آن شدند تا نسبت بهتجمیع و برگزاری یک کنگره مشترک سالیانه اقدام کنند که در آن صاحبنظران مختلف درزمینه قلب و عروق به جای شرکت در کنگره های مختلف و پراکنده بتوانند اطلاعات وتجربیات خود را در یک اجتماع علمی بزرگتر به اشتراک گذارند.
علیزاده قویدل افزود: همزمان با برپایی این کنگره، نمایشگاه جانبی در زمینهتجهیزات و وسایل تشخیصی، درمانی و دارویی قلب و عروق ونشریات علمی مرتبط نیزبرگزار می شود.تاریخ خبر: 910705
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی