چهار شنبه ۲۴ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق (مورخ 4 – 7 آبان ماه)

تهران - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور300 شرکت ایرانی و 50 شرکت خارجی از چهارم تا هفتم آبان ماه جاری در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره هایصنعت آب و برق در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: 11 دوره گذشته نمایشگاهصنعت برق به صورت دو سالانه برگزار می شده است، اما از امسال این نمایشگاه به صورتسالانه برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر 300 شرکت داخلی، 50 شرکت از کشورهای ترکیه،چین، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، ایتالیا و فرانسه حضور دارند.
جلیلیان با بیان این که، این نمایشگاه در هشت سالن و در فضایی به مساحت 30 هزارمتر مربع برگزار می شود، خاطر نشان کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه نشست هایتخصصی مدیران صنعت برق با بخش خصوصی و نشست های مشترک با نمایندگان عضو کمیسیونانرژی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
به گفته وی، صادرات برق و خدمات فنی و مهندسی، راهکارهای حمایت از ساخت داخل ومباحثی از قبیل سیستم های بانکی و بیمه در این نشست ها مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.
وی اضافه کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه دفتر امور بین الملل و توسعه صادراتمشکلات شرکت های بخش خصوصی را ثبت کرده و بعد از اتمام نمایشگاه هم این ارتباط حفظخواهد شد.
دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق وزارت نیرو همچنین بهحضور کمیته فنی متشکل از 40 نفر از کارشناسان صنعت برق در این نمایشگاه اشاره کردو گفت: این کمیته کیفیت تولیدات و خدمات پس از فروش شرکتها را بررسی کرده و درپایان نمایشگاه 30 غرفه برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.
جلیلیان اضافه کرد: همچنین از طریق سازمان توسعه تجارت با 15 کشور رایزنی شده تازمینه حضور هیات های بازاریابی از این کشورها در این نمایشگاه فراهم شود.
یادآور می شود: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق روز پنج شنبه هفته جاری درسالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می یابد.


تاریخ خبر: 910804
سمینار ایران از نگاهی دیگر
مراسم افطاری
اعزام هیئت به نمایشگاه شهر هوشمند بارسلون 2019
اهمیت رتبه بندی
سازمان توسعه تجارت ایران برگزار می کند: جلسه اتاق های مشترک بازرگانی حوزه اروپا با موضوع قوانین، مقررات و بخشنامه های صادرات و واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی