سه شنبه ۱۷ تیر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق (مورخ 4 – 7 آبان ماه)

تهران - دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق با حضور300 شرکت ایرانی و 50 شرکت خارجی از چهارم تا هفتم آبان ماه جاری در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار می شود.

کیومرث جلیلیان دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره هایصنعت آب و برق در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: 11 دوره گذشته نمایشگاهصنعت برق به صورت دو سالانه برگزار می شده است، اما از امسال این نمایشگاه به صورتسالانه برگزار می شود.
وی افزود: در این نمایشگاه علاوه بر 300 شرکت داخلی، 50 شرکت از کشورهای ترکیه،چین، آلمان، اسپانیا، کره جنوبی، ایتالیا و فرانسه حضور دارند.
جلیلیان با بیان این که، این نمایشگاه در هشت سالن و در فضایی به مساحت 30 هزارمتر مربع برگزار می شود، خاطر نشان کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه نشست هایتخصصی مدیران صنعت برق با بخش خصوصی و نشست های مشترک با نمایندگان عضو کمیسیونانرژی مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.
به گفته وی، صادرات برق و خدمات فنی و مهندسی، راهکارهای حمایت از ساخت داخل ومباحثی از قبیل سیستم های بانکی و بیمه در این نشست ها مورد بحث و بررسی قرار میگیرد.
وی اضافه کرد: همچنین در حاشیه این نمایشگاه دفتر امور بین الملل و توسعه صادراتمشکلات شرکت های بخش خصوصی را ثبت کرده و بعد از اتمام نمایشگاه هم این ارتباط حفظخواهد شد.
دبیر ستاد برگزاری نمایشگاه ها و جشنواره های صنعت آب و برق وزارت نیرو همچنین بهحضور کمیته فنی متشکل از 40 نفر از کارشناسان صنعت برق در این نمایشگاه اشاره کردو گفت: این کمیته کیفیت تولیدات و خدمات پس از فروش شرکتها را بررسی کرده و درپایان نمایشگاه 30 غرفه برتر انتخاب و معرفی خواهند شد.
جلیلیان اضافه کرد: همچنین از طریق سازمان توسعه تجارت با 15 کشور رایزنی شده تازمینه حضور هیات های بازاریابی از این کشورها در این نمایشگاه فراهم شود.
یادآور می شود: دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق روز پنج شنبه هفته جاری درسالن 38 نمایشگاه بین المللی تهران گشایش می یابد.


تاریخ خبر: 910804
وبینار موقعیت های تجاری و سرمایه گذاری در اسپانیا پس از کرونا
وبینار نشست آشنایی با شرکت های دانش بنیان
وبینار تحلیل بنیادی و تخصصی چهار صنعت، چهار شرکت بورسی ایران
وبینار تحلیل تخصصی بازارهای موازی سرمایه گذاری در تابستان 99
سمینار مجازی صورتهای مالی شرکتهای بورسی به ما چه می گویند
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی