شنبه ۲۳ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

شمار بیکاران منطقه یورو به مرز 18.5 میلیون نفر رسید

با از میان رفتن 150 هزار شغل دیگر بهدلیل ادامه بحران بدهی و عمیق‌تر شدن رکود اقتصادی، بیکاری منطقه یورو در ماه سپتامبر به رکورد بالایجدیدی رسید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویانایران(ایسنا)، نرخ بیکاری در منطقه یورو که متشکل از 17 کشور اروپایی است، از 11.5 درصد در ماه اوت به 11.6 درصددر ماه سپتامبر افزایشیافت و شمار افراد بیکار در این بلوک ارز واحد، از 18.34 به 18.49 میلیون نفر رسید.

بر اساس ارقام منتشره از سوی دفترآمار اتحادیه اروپا (یورواستات)، بالاترین نرخ بیکاری متعلق به اسپانیا بود که بیکاری در میان بزرگسالان اینکشور به 25.8 درصد رسیداما اتریش با 4.4 درصد، پایینترین نرخ بیکاری را داشت و نرخ بیکاری آلمان و هلند نیز 5.4 درصد بود.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، شمار افرادبیکار در اتحادیه اروپا که بازار واحدی با نیم میلیارد مصرف کننده است، 25.75 میلیون نفر بود.


تاریخ خبر: 910814
دستگاه‌های حکومتی با جدیت، به دنبال بهبود محیط کسب‌وکار و ایجاد محیط مساعد تولید باشند
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی