دوشنبه ۳۱ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری هشتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی با حضور سخنرانان خارجی از جمله اسپانیا

تاریخ:  29 و 30آبان ماه  سال جاری


تهران-هشتمین کنفرانس توسعهمنابع انسانی با موضوع نقش سرمایه انسانی در حمایت از تولید ملی از سوی سازمانمدیریت صنعتی اواخر آبان ماه امسال برگزار می شود.

به گزارش ایرنا از سازمانمدیریت صنعتی ، هشتمین کنفرانس توسعه منابع انسانی با موضوع نقش سرمایه انسانی درحمایت از تولید ملی از سوی سازمان مدیریت صنعتی و با حضور مدیران و کارشناسان حوزهمنابع انسانی طی روزهای 29 و 30 آبان ماه امسال در مرکز همایش های صدا و سیمابرگزار می شود.
تبیین سیاست‌های نظام اداری، سیاست‌های کلی اشتغال و تاثیر آن بر توسعه سرمایهانسانی درسازمان‌های دولتی و بنگاه‌های اقتصادی از محورهای این کنفرانس است.
براساس این گزارش، قانون کار، چالش‌ها و راهکارهای بهبود روابط کارگر و کارفرما وهمچنین بهره‌گیری از فناوری، مدیریت دانش و رویکردهای نوین در توسعه منابع انسانی،از دیگر محورهای این کنفرانس خواهد بود.
سخنرانی متولیان حوزه منابع انسانی در نهادهای تصمیم‌گیرنده کشور،استادان، متخصصانو مدیران ارشد سازمان ها ، صاحبنظران خارجی، برگزاری میزگردهای تخصصی، برگزاریکلینیک‌های توسعه منابع انسانی و مراسم اعطای چهارمین دوره جایزه تعالی منابعانسانی، از دیگر برنامه‌های این کنفرانس خواهد بود.
این گزارش می افزاید، سخنرانان خارجی از کشورهای کره جنوب
ی، اسپانیا وفرانسه، از مدیران شرکت‌های بزرگ بین‌المللی و اساتید برتر حوزه منابع انسانی بودهو برای ارائه تجارب موفق خود دعوت شده‌اند تا در روز اول، سخنرانی و در روز دوم،کارگاه آموزشی ارائه دهند.
یادآور می شود ، روز اول کنفرانس 29 آبان ماه در محل مرکز همایش‌های بین‌المللیصدا و سیما و روز دوم 30 آبان ماه در محل مرکز مطالعات بهره‌وری و منابع انسانیبرگزار می‌شود.


منبع: ایرنا


تاریخ خبر: 910824
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی