دوشنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

سه نمایشگاه بین المللی صنعت و معدن در مشهد گشایش یافت

مشهد - چهاردهمین نمایشگاه بینالمللی صنعت، ششمین نمایشگاه بین المللی فلزات و هشتمین نمایشگاه بین المللی معدنو صنایع وابسته عصر دوشنبه طی مراسمی در نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافتند.


رییس انجمن نمایشگاههای بینالمللی ایران در این مراسم گفت: این نمایشگاهها با حضور 267 شرکت داخلی و 56نمایندگی شرکتهای خارجی تا روز اول آذر ماه برای بازدید عموم و متخصصان دایرهستند.

سید محمد سیدی افزود: شرکتهای داخلی از استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی وخراسان جنوبی، تهران، اصفهان، شیراز، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی، اراک،مرکزی، خوزستان، مازندران و یزد و نمایندگیهای شرکتهای خارجی از کشورهای آلمان،امارات، اسپانیا، ژاپن، کره جنوبی، چین، سوئد، انگلستان، ایتالیا، فرانسه و روسیهدر این نمایشگاهها حضور یافته اند.

وی اظهار داشت: شرکت کنندگان در این نمایشگاهها توانمندیهای خود را در زمینه هایاکتشاف، استخراج و حفاری معدن، سنگهای تزیینی و نما، سنگهای قیمتی و ساختمانی،بهره برداران سنگ، ساخت ماشین آلات معدن و سنگبری، صنعت سیمان و سرمایه گذاریهایپروژه های معدنی در معرض دید عموم قرار داده اند.

وی سایر بخشهای این نمایشگاههای بین المللی را طراحی و ساخت ماشین آلات، جوش وبرش، ابزارآلات، بالابرهای صنعتی، اتوماسیون صنعتی، تولیدکنندگان انواع ورقهای تحتگالوالیزه رنگی و قلع اندود، فولادهای سبک ساختمانی، تولید انواع ورق گالوالیزه وروغنی و لوله های صنعتی ذکر کرد.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی مشهد افزود: آهن آلات، تامین تجهیزات صنعتی در زمینهبرق و اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق، فرآورده های نسوز آلومیناسیلیکاتی، خطوطانتقال برق و دیتا دیگر بخشهای بخشهای این نمایشگاهها هستند.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی صنعت، ششمین نمایشگاه بین المللی فلزات و هشتمیننمایشگاه بین المللی معدن و صنایع وابسته به مدت سه روز از ساعت 16 تا 22 در محلنمایشگاه بین المللی مشهد برای بازدید علاقه مندان و متخصصان دایر هستند.


تاریخ خبر: 910902
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی