یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

رشد منفي اقتصاد اسپانيا در سال 2013

پیش بینی ها حاکی از آن است که اقتصاد اسپانیا در سال 2013 ،یک ممیز هشت دهم درصد رشد منفی خواهد داشت.

به گزارش سرويس بين‌الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از  خبرگزاری شین هوا ، روزنامه الاکونومیستا چاپ مادرید نوشت نتایج پیش بینی ها و ارزیابی های کارشناسان اقتصادیموسسه بین المللی IIF حاکی از آن است که اقتصاد اسپانیا در سال دو هزار و دوازده یکممیز نه دهم درصد و در سال آینده میلادی یک ممیز هشت دهم درصد رشد منفی خواهدداشت.
پیش بینی های جدید درباره اقتصاد اسپانیا از پیش بینی هایی که در ماه اوت صورتگرفته بود، نگران کننده است.
رئیس بانک مرکزی اسپانیا اعلام کرد میزان تولید ناخالص داخلی این کشور در سال دوهزار و سیزده بین یک تا یک و نیم درصد رشد منفی خواهد داشت. دولت اسپانیا نیز درواکنش به این خبر اعلام کرد پیش بینی خود را مبنی بر رشد پنج دهم درصدی اقتصادکشور تغییر نخواهد داد چرا که اقتصاد اسپانیا در برابر پیامدهای بحران مقاومت خوبیاز خود نشان داده است.
 موسسه بین المللی
IIF که شامل بانکهای بزرگ بین المللی است پیش بینی کرده است که اقتصاداسپانیا رشد خود را زودتر از سال دو هزار و چهارده از سر نخواهد گرفت و رشد تولیدناخالص داخلی این کشور زودتر از سال دو هزار و چهارده قابل تصور نیست.


تاریخ خبر: 910925
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی