دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سمینار توجیهی نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و روشنایی فرانکفورت

با توجه به اعلام آمادگی پیشین انجمن‌ها و شرکتها جهت مشارکت و بازدید از نمايشگاه بین‌المللی صنعت برق، تجهيزات الكتريكي و الكترونيكي، روشنايي و هوشمندسازي ساختمان آلمان موسوم به Light + Building که از تاریخ 10 تا 15 فروردين 1393 در مركز نمايشگاه‌های بین المللی فرانكفورت برگزار مي‌شود، به استحضار میرساند سمیناری به همین منظور جهت ارائه توضیحات لازم در خصوص چگونگی مشارکت و دیگر اطلاعات تکمیلی لازم سه شنبه 26 آذر 1392 ساعت 10 صبح در طبقه هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری شرکت دروازه تجارت فراسو (نماینده رسمی شرکت نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت در ایران) برگزار خواهد شد.

از شرکت ها دعوت به عمل می آيد در سمینار یادشده حضور به‌هم رسانند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 85732367 (آقای پیروزان ـ مسؤول میز آلمان) تماس حاصل كنند.

 

منبع: اتاق ایرانتاریخ خبر: 921011
کمک هزینه "برنامه سرمایه گذاری شرکت های خارجی در فعالیت های تحقیق و توسعه"
فراخوان برگزاری مجامع عمومی عادی سالانه و فوق العاده اتاق مشترک ایران و اسپانیا نوبت دوم سال 1398
هکرها در کمین ایمیل های شرکتهای ایرانی و اسپانیا
اساسنامه اتاق های مشترک مصوب شورایعالی نظارت - ابلاغ 27 بهمن 97
فراخوان عمومی جهت درج نام و لوگوی شرکت‌ها در اینکوترمز 2020
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی