یکشنبه ۳۰ شهریور ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

سمینار توجیهی نمایشگاه بین‌المللی صنعت برق و روشنایی فرانکفورت

با توجه به اعلام آمادگی پیشین انجمن‌ها و شرکتها جهت مشارکت و بازدید از نمايشگاه بین‌المللی صنعت برق، تجهيزات الكتريكي و الكترونيكي، روشنايي و هوشمندسازي ساختمان آلمان موسوم به Light + Building که از تاریخ 10 تا 15 فروردين 1393 در مركز نمايشگاه‌های بین المللی فرانكفورت برگزار مي‌شود، به استحضار میرساند سمیناری به همین منظور جهت ارائه توضیحات لازم در خصوص چگونگی مشارکت و دیگر اطلاعات تکمیلی لازم سه شنبه 26 آذر 1392 ساعت 10 صبح در طبقه هشتم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران با همکاری شرکت دروازه تجارت فراسو (نماینده رسمی شرکت نمایشگاه های بین المللی فرانکفورت در ایران) برگزار خواهد شد.

از شرکت ها دعوت به عمل می آيد در سمینار یادشده حضور به‌هم رسانند. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 85732367 (آقای پیروزان ـ مسؤول میز آلمان) تماس حاصل كنند.

 

منبع: اتاق ایرانتاریخ خبر: 921011
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
وبینار" بازار سرمایه ایران به کدام سو می رود؟" 30 مرداد 99
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- مرداد 99
وبینار استراتژی انتخاب سهام و مدیریت سبد سهام- مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی