پنج شنبه ۳ مهر ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اعزام هیئت به اسپانیا و پرتغال
طبق هماهنگی های به عمل آمده با سفارت محترم جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا و پرتغال، شورای بازرگانی ایران با کشورهای اسپانیا و پرتغال در نظر دارد یک هیات تجاری از تاریخ 21 لغایت 28 شهریور ماه 1389 به کشور اسپانیا و پرتغال  اعزام نماید. هدف از انجام این سفر آشنایی با بازار کشورهای مذکور و شرکت در نشست های تجاری می باشد. لذا خواهشمند است در صورت تمایل به حضور در هیات فوق الذکر مدارک مشروحه زیر را حداکثر تا تاریخ 22/4/89 به دبیرخانه شورا به آدرس خیابان طالقانی شماره 175 جدید طبقه همکف تحویل نمایید.
مدارک مورد نیاز:
·  اصل فیش مربوط به واریز مبلغ 000/000/18 ریال به طور علی الحساب بابت هزینه های بلیط هواپیما (کلاس عادی)، روادید، بیمه مسافر، ایاب و ذهاب داخل شهری، مترجم، رزرو سالن همایش و تهیه بروشور و هزینه های پیش بینی نشده به شماره حساب 54/69624150 بانک ملت شعبه وزارت نفت به نام شـورای بـازرگانی ایران و اسپانیا (هزینه های هتل و غذا توسط اعضـای هیأت در محـل پرداخـت می گردد).
·  کپی کارت بازرگانی
·  اصل و کپی صفحه اول گذرنامه
·  چهار قطعه عکس 4x3 جهت روادید و چاپ بروشورتاریخ خبر: 890416
وبینار استراتژی چیدمان سبد سرمایه گذاری سهام- 31 شهریور 99
وبینار مدیریت مالی ضد تورمی- 28 شهریور 99
وبینار بررسی بازارهای سرمایه گذاری - 27 شهریور
وبینار اقتصاد چگونه کار میکند؟ 24 شهریور 99
وبینار " سرمایه گذاری تدافعی" 31 مرداد 99
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی