پنج شنبه ۲۱ آذر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

چگونه مشكلات بانكي، حمل و نقل و ترخيص كالاهاي وارداتي را رفع كنيم؟

دفتر خدمات مشورتي كميته ايران ICC، به منظور حفظ منافع حرفه‌اي اعضا و دست‌اندرکاران عرصه‌هاي گوناگون بازرگاني بين‌المللي و بهره‌گيري  بهينه از توان کارشناسي موجود در بدنه کميسيون‌هاي تخصصي و خدمات مشورتي کميته ايراني اتاق بازرگاني بين‌المللي، اقدام به برگزاري نشست‌هاي پرسش و پاسخ براي گشايش مشکلات ايجاد شده كرده است.

 اينك اين دفتر،‌ هفدهمين نشست پرسش و پاسخ خود را به رياست «مجيد زند ميرآلاوند»، مشاور عالي دفتر خدمات مشورتي کميته ايراني ICC و با حضور «محمود رستم افشار» و‌ «مرتضی فرخ زاد» به ترتيب  دبیر کميسیون حمل و نقل و خدمات پشتیبانی کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللي و کارشناس ارشد دفتر واردات گمرک جمهوری اسلامی ایران، با موضوع «مشکلات بانکی، حمل و نقل و ترخیص کالاهای وارداتی» در روز چهارشنبه، ۱۸ دي ماه سال ۱۳۹۲،‌ در ساعت ۱۴ لغایت ۱۶ در سالن اجتماعات طبقه سوم اتاق بازرگاني، صنايع، معادن و کشاورزی تهران (خیابان خالد اسلامبولی (وزرا) شماره ۸۲-  مقابل کوچه ۲۱)‌ برپا مي‌نمايد.

گفتني است ثبت نام رایگان بوده و از طریق  فاکس انجام می‌گیرد. لذا، علاقه‌مندان مي‌بايست نام و سمت خود را همراه با امضای معتبر روی سربرگ درج و به شماره ۸۸۷۲۸۰۷۷  ارسال نمایند.

 توجه : حداکثر ظرفیت پذیرش ۲۵ نفر است.

 

منبع: اتاق تهرانتاریخ خبر: 921011
نوبت دوم سمینار آموزشی " تحصیل در اسپانیا"
سمینار آموزشی "تحصیل در اسپانیا "
برگزاری سمینار خرید سازمان ملل
روز سرمایه گذاران اسپانیا (SID)
برگزاری نوبت چهارم Rising Up in Spain اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی