یکشنبه ۲۵ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

اعلام آمادگی مادرید برای توسعه روابط اقتصادی و تجاری با تهران
وزیر امور خارجه اسپانیا از آمادگی اسپانیا برای توسعه روابط اقتصادی با ایران خب داد و از کشورهای اروپایی خواست تا فعالانه و به صورت شفاف برای رفع تحریم‌های ایران اقدام کنند.
به گزارش خبرنگار اقتصاد بین‌الملل خبرگزاری فارس به نقل از النشره لبنان،‌ خوسه مانوئل گارسیا وزیر امور خارجه اسپانیا از روابط اقتصادی کشورش با ایران خبر داد و گفت: اسپانیا آماده است تا روابط تجاری و اقتصادی خود با ایران را پس از رفع تحریم‌ها، گسترش دهد.
وی از سایر کشورهای اروپایی خواست تا اقدامات لازم، را برای رفع تحریم‌های ایران به صورت فعال و شفاف اتخاذ کنند.
اسپانیا از جمله کشورهایی است که از تحریم‌های غرب بر علیه ایران رنج می‌برد. 14 درصد واردات نفت اسپانیا از ایران صورت می‌گرفت.
به گزارش رسانه‌ها، کشورهای اتحادیه اروپا روزانه حدود 450 هزار بشکه نفت خام از ایران وارد می‌کردند که این امر نشان دهنده وابستگی آنها به ذخایر نفتی ایران است. از طرفی اروپا با بحران اقتصادی دست و پنجه نرم می‌کند و همین امر سبب شده است کشورهای عضو اتحادیه اروپا نگرایی‌هایی در خصوص این تصمیم داشته باشند.
دولت اسپانیا نیز روزانه 149 هزار بشکه نفت خود را از ایران وارد می‌کرد و پس از یونان و ایتالیا در رتبه سوم وارد کنندگان اروپایی از نفت ایران قرار داشت.
 
منبع: خبرگزاری فارستاریخ خبر: 921022
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی