دوشنبه ۷ بهمن ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

برگزاری مجمع عمومی و عادی شورای مشترک ایران و اسپانیا
مجمع عمومی و فوق العاده شورای مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا روز سه شنبه مورخه 11/09/93 در طبقه هشتم اتاق ایران برگزار گردید.
در جریان برگزاری این مجمع که با حضور آقای اریسو، کنسول بازرگانی سفارت اسپانیا در تهران همراه بود، آقای طاهری، رئیس شورا نسبت به لزوم توسعه همکاری های اقتصادی دو کشور تاکید نمودند و از این حیث نقش بخش خصوصی دو کشور را بسیار جدی بر شمردند. ایشان همچنین اظهار امیدواری کردند که با توجه به فضای مثبت سیاسی- اقتصادی در سطح کلان کشور زمینه های افزایش همکاری ها هرچه بیشتر فراهم شود.همچنین آقای فرزاد مهرانی، سرپرست دبیرخانه اتاق ها و شوراهای مشترک با تاکید بر لزوم همکاری و تعامل نزدیک اتاق ایران و اتاق ها و شوراهای مشترک، یکی از مهم ترین رسالت های اتاق ها و شوراهای مشترک را یاری رساندن به اتاق ایران  در سیاستگذاری و تنظیم نقشه راه برای همکاری با کشورهای مربوطه برشمردند.

در نهایت مجمع عمومی فوق العاده با تصویب اساسنامه الگوی اتاق ایران و اصلاح دوره هیئت مدیره از دو سال به سه سال با اکثریت آراء موافقت نمود. همچنین در مجمع عمومی عادی انتخابات هیئت مدیره جدید شورا برگزار و به ترتیب آراء حاصله آقای محمد طاهری، آرش محبی نژاد، جواد منشی زاده نائینی، سعید هاشمی، محمد حسن دیده ور، محمد محمدی راد، اصغر آهنی ها به عنوان اعضاء اصلی و خانم زهرا فلاح ماجلان و آقای فرزاد فروردین به عنوان اعضاء علی البدل انتخاب شدند. همچنین خانم نرگس ساعت به عنوان بازرس اصلی و آقای مهدی رضوانی به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.تاریخ خبر: 930915
سمینار ایران از نگاهی دیگر در بارسلون برگزار شد
دستگاه‌های حکومتی با جدیت، به دنبال بهبود محیط کسب‌وکار و ایجاد محیط مساعد تولید باشند
نوبت دوم سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا” برگزار شد
گزارش : سمینار آموزشی ” تحصیل در اسپانیا”
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی