یکشنبه ۱۹ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

برای اولین بار از زمان آغاز بحران، در سال 2014 اقتصاد اسپانیا،433900 شغل ایجاد نمود
بهترین خبری که اسپانیا این روز ها برای سرمایهگذارانش دارد:  برایاولین بار از زمان آغاز بحران، در سال 2014 اقتصاد اسپانیا، 433900  شغل ایجاد نمود.

بیکاری تقریبا  به نیم میلیون نفر در سال گذشته کاهش یافته است ونرخ بیکاری به 23.7 ٪ کاهش یافته است

در بررسی گروههای سنی ، بیشترین افزایش اشتغالبه کار در سه ماهه چهارم سال 2014 ، در گروه 50-54 سال ملاحظه می شودحدود 62400  نفر و 55  سال به بالا بیش از 48400 نفر می باشد. این در حالیاست که نرخ اشتغال در میان جوانان زیر 35 سال کاهش یافته است، بهخصوص در گروه سنی 25-29 سال سن که کمتر از 40200 نفر بوده است. استخدام در بخش خصوصی 415700  نفر، یعنی 2.9  درصد افزایش یافته است، در حالی که در بخش دولتی با افزایش 18 ، 100 نفری رو به رو هستیم.

تعداد قراردادهای دائمی و موقت به ترتیب بهمیزان 212800  و 176900 رشد داشته است بهلحاظ مشاغل تمام وقت   367400 نفر و پاره وقت تا66500 نفر افزایش داشته است.   
منبع: روزنامه دیجیتال تجارت خارجی اسپانیا

تاریخ خبر: 931104
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی