سه شنبه ۲۱ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

AMRI شرکت دارویی Gadea را بدست آورد

شرکت آمریکایی AMRIتوانست 100% سهام گروه دارویی Gadea  در شهر Valladolid  اسپانیا را بدست آورد. Gadea  شرکتی متخصص در زمینه مواد فعال دارویی پیچیده (API)  است.
هزینه های این معامله 174 میلیون دلار می باشد.
این رویکرد حوزه فعالیت شرکت AMRI را برای فروش و انجام عملیات در اروپا  گسترش داده، و حضور این شرکت در خارج از بازار ایالات متحده را تضمین می نماید.
بعلاوه شرکت اسپانیایی Gadea  دارای 400 مشتری ثابت در 70 کشور جهان است و 80% درآمد خود را از بازارهای خارج از ایالات متحده دریافت می کند. مدیر عامل ای شرکت، خراردو گوتیرز، به عنوان عضو هیئت مدیره AMRI باقی می ماند. او با داشتن  36 سال تجربه در این صنعت، از 25 سال پیش همواره در شرکت Gadea  مشغول به فعالیت بوده است. 
آقای گوتیرز شرکت Gadea  را بعنوان یک شرکت مکمل برای AMRI برشمرد و دستیابی به بازار آمریکا را از اهداف اصلی خواند.
همچنین ویلیام اس مارت مدیریت شرکت AMRI  کسب سهام Gadea را نقطه عطف دیگری در طول مسیر شرکت در راستای تبدیل شدن به یک شرکت پیشرو در ارائه خدمات توسعه برای داروهای پیچیده و عمومی و کلیه محصولات صنعت داروسازی دانست.
مدیریت شرکت AMRI  بر این باور است که  کاتولوگ محصولات به شکل قابل توجهی افزایش می یابد و  این شرکت به عنوان یکی از منابع مواد تشکیل دهنده فعال تخصصی و عمومی شناخته می شود.
علاوه بر این، استروئید و هورمون هایی که توسط Gadea  تولید می گردد موانع جدیدی را در مقابل رقبا پدید بوجود می آورد.
سود سال 2014، Gadea  83 میلیون $ بوده است. فعالیتهای اسبق این شرکت متوقف نخواهد شد.

منبع: مجله سرمایه گذاری در اسپانیا


تاریخ خبر: 940811
وبینار تحلیل بنیادی و مالی شاخص سازهای بورس (پنج صنعت) (پنج شرکت شاخص ساز) برگزار شد
وبینار بررسی و تحلیل بازارهای موازی سرمایه گذاری در مرداد ماه برگزار شد
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز برگزار شد
سمینار مجازی استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران
سمینار مجازی مدیریت سبد سهام برگزار شد
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی