سه شنبه ۲۳ مهر ماه ۱۳۹۸
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

جلسه سالانه اکونومیست در اسپانیا
سازمان سرمایه گذاری و صادرات اسپانیا اعلام کرد: امسال مجله اکونومیست جلسه سالانه خود را در 15 و 16 مارچ در اسپانیا برگزار می نماید.

THE SPAIN SUMMIT: THE INNOVATION ECONOMY

در این جلسه رویه  کسب و کار و فن آوری جهان که نشانگر شرایط آب و هوای اقتصادی و تجارت سال آینده خواهد بود مورد بررسی قرار می گیرد. در این دوره که با تحول گسترده ای مواجه می باشیم، نشست اسپانیا با حضور مدیران ارشد تجاری و بازرگانی، اندیشمندان، نوآوران، تحلیلگران و دانشگاهیان، با هدف تجزیه و تحلیل کشور اسپانیا از ابعاد پیشرفت و مدرن سازی افتصادی، رونق کارآفرینی و دگرگونی های دیجیتال مورد ارزیابی قرار می گیرد.
اسپانیا سریع ترین رشد اقتصادی را در میان اصلی ترین قدرت های اقتصادی منطقه یورو داشته است. دستیابی به بالاترین نرخ اقتصادی اسپانیا از زمان شروع بحران اقتصادی با بیش از 3 درصد. با وجود عدم ثبات سیاسی تا زمان تشکیل دولت در ماه اکتبر 2016، اسپانیا تمرکز خود را بر رشد افتصادی متمرکز نمود. در سال آینده تجارت نوآورانه پتانسیل لازم برای تبدیل شدن به نیروی محرکه این رشد را فراهم می آورد.
سخنرانان که تا کنون حضور ایشان تایید شده است است: جناب آقای لوئیس د گیندو ، وزیر اقتصاد، صنعت و رقابت، اینیگو مندز د ویگو، وزیر آموزش و پرورش، فرهنگ و ورزش، و ایساک مارتین باربرو، مدیر کل توسعه بین المللی می باشند.
مانند هر سال سازمان سرمایه گذاری و صادرات اسپانیا بعنوان یک شریک سازمانی مجله اکونومیست در این نشست حضور خواهد داشت.
جهت اطلاع از شرایط و چکونگی ثبت نام کلیک کنید.تاریخ خبر: 951102
تفاهمنامه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با زبانکده اسپانیایی البرز
دیدار نائب رییس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با سفیر کشورمان در سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید
دومین جلسه تسهیل تجارت با کشور اسپانیا
پذیرش نماینده اتاق Asturia
فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی