دوشنبه ۲۶ آذر ماه ۱۳۹۷
فارسی
English
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

پروژه جذب کارآفرین خارجی

پروژه جذب کارآفرین خارجی، که توسط سازمان توسعه و سرمایه گذاری اسپانیا در سال 2016 کلید خورد، اولین دور «استارت آپ» را آغاز نمود. لیست رسمی 10 پروژه برنده از میان 155 پروژه ارائه شد به تازگی منتشر شد.

سازمان توسعه و سرمایه گذاری اسپانیا در روند این انتخاب از بازیکنان اصلی کارآفرینی کشور اسپانیا کمک گرفت: آزمایشگاه بین المللی مادرید، شرکت نوآوری ملی ENISA، انجمن فرشتگان کسب و کار اسپانیاAEBAN، وزارت اقتصاد، صنعت و رقابت؛ وزارت کار و تامین اجتماعی اسپانیا.

تسهیلات این پروژه برای برندگان: خدمات سریع ویزا، فضای کاری رایگان به مدت شش ماه در دو مرکز پیشرو در این پروژه ها شامل ACTIVA بارسلون و آزمایشگاه بین المللی مادرید، مشاوره، تمرکز بر امور و کمک های مالی از 10000 یورو.

این 10 " استارت آپ" ترکیبی از تجارت و کسب و کار خلاقانه با کادر مجرب می باشد که محصول و خدماتی با تقاضای بالقوه بالا ارائه می دهد. آنها در زمینه های مختلف از جمله بهداشت و درمان، محیط زیست، خدمات حقوقی،رسانه و سرگرمی فعالیت دارند. از کشورهای مختلفی در این " استارت آب" حضور دارند، از جمله اتحادیه اروپا، آمریکای لاتین و ایالات متحده. برخی از این " استارت آپ ها" ماند WAYRA کمک های مالی از منابع آمریکایی و بریتانیایی دریافت کرده اند.

راه اندازی آنها از ژانویه 2017 شروع شده است و پس از اتمام در چند ماه آینده، بخش توسعه آنها آغاز می گردد.

10 استارت آپ برندهتاریخ خبر: 951210
ملاقات هیئت مدیره اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا با کنفدراسیون Foment del Treball Nacional
دیدار اعضای هیئت مدیره اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا با هیئت مدیره PIMEC (صنایع کوچک و متوسط ایالت کاتالونیا اسپانیا)
هیئت اعزامی ISCC در نمایشگاه شهر هوشمند
میزبانی مدیران نمایشگاه IWATER از هیئت اعزامی اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا به بارسلونا - اسپانیا
حضور اعضای هیئت مدیره در مراسم روز ملی اسپانیا
آرشیو
 
  نکته امروز


عضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

جهت دریافت اطلاعات شرکتهای اسپانیایی با ما تماس بگیرید

شماره تلفن و فاکس: 88381350

پست الکترونیک: info@isbc.irعضو محترم اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا

کلیه اطلاع رسانی های این اتاق از طریق ایمیل می باشد، در صورتی که در طول مدت عضویت ایمیلی از طرف ما دریافت نکرده اید، با دبیرخانه این اتاق تماس حاصل فرمایید.

ایمیل های اتاق:

info@isbc.ir

iran.isbc@gmail.com


تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی