چهار شنبه ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۹
فارسی
English
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

اعزام هیئت به کشور اسپانیا به سرپرستی ریاست اتاق ایران
اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا و اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران در نظر دارد هیاتی متشکل از تجار و فعالان اقتصادی در زمینه های راه آهن و قطارهای سریع السیر، نیروگاه های تولید انرژی های تجدیدپذیر بادی و خورشیدی، صنایع خودروسازی از جمله قطعه سازی، گردشگری و هتل سازی، کشاورزی و صنایع وابسته، ماشین های صنعتی، محصولات کشاورزی و بخش بانکی به سرپرستی جناب آقای مهندس غلامحسین شافعی، رئیس اتاق ایران، از 1 تا 5 خرداد 1396 به دو شهر مادرید و بارسلون اسپانیا اعزام نماید. علاقمندان می توانند از طریق اتاق مشترک ایران و اسپانیا نسبت به ثبت نام در هیات مذکور تا پایان وقت اداری (ساعت 15:00) روز پنجشنبه مورخ 14 اردیبهشت 96 اقدام نمایند. لازم به ذکر است که دارندگان روادید شنگن در اولویت قرار دارند.
هزینه های مشارکت در هیات شامل (دو شب اقامت در مادرید در هتل پنج ستاره، دو شب اقامت در بارسلونا در هتل پنج ستاره، بلیط و پرواز داخلی مادرید-بارسلونا، مترجم، روادید، عوارض خروج، کتابچه، بیمه مسافرتی و ترانسفر) صد میلیون ريال می باشد.  
چک لیست مدارک لازم برای ثبت نام:
-  تحویل اصل  و کپی فیش واریزی (به حساب 6962415054 به نام ایران و اسپانیا، بانک ملت، شعبه وزارت نفت) o
-  تصویر کارت بازرگانی معتبر o
تکمیل فرم روادید o
-  دو قطعه عکس جدیدo
-  تصویر صفحه اول گذرنامه با حداقل 6 ماه اعتبار)قبل از ارسال حتماٌ چک بفرمایید) o
-  اصل گذرنامهo
تایپ فرم اطلاعات شرکتo
-  پوشه o
کلیه مدارک به خانم کاظمی، اتاق مشترک ایران و اسپانیا ، به آدرس خیابان طالقانی، نبش خیابان موسوی، پلاک 175، اتاق بازرگانی ایران، طبقه سوم اتاق تحویل داده شود.تلفن مستقیم: 85732369 و85732364تاریخ خبر: 960209
وبینار تکنولوژی های نوین و پایداری در ساختمان و همکاری با شرکتهای اسپانیایی در ساخت و ساز
وبینار بررسی سهام های دلار محور بازار سرمایه- 23 تیرماه
وبینار استراتژی سرمایه گذاری در بازار سرمایه ایران-20 تیرماه 1399
وبینار مدیریت سبد سهام- 19 تیرماه 1399
نشست معرفی وپیش ثبت نام هیئت تجاری نمایشگاه EQUIPLAST و EXPOQUIMIA
آرشیو
 
  نکته امروز

تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد:
«بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست.
برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.»
فارسی - English - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی