سه شنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
EN/ES
فارسی
 
نشریه الکترونیکی

راهنمای تجارت در اسپانیا 2022

راهنمای تجارت در اسپانیا 2022 توسط شرکت حقوقی  Garrigues اسپانیا و به سفارش سازمان صادرات و سرمایه گذاری اسپانیا  تهیه شده است، این مجموعه راهنمایی کلی جهت  شناخت  اصول ابتدایی ساختار اصلی سرمایه گذاری و تجارت در کشور اسپانیاست.

راهنمای تجارت در اسپانیا  2022 سندی است که جنبه های اصلی نظارتی حاکم بر سرمایه گذاری در اسپانیا را خلاصه می کند. این نشریه نه تنها برای سرمایه گذارانی که برای اولین بار با اسپانیا سروکار دارند مفید است، بلکه برای کسانی که قبلاً دانش قبلی دارند و مایلند در مورد مهمترین جنبه های راه اندازی و رشد یک شرکت در اسپانیا بیشتر بیاموزند نکات درخور توجهی را شامل می شود.

اتاق بازرگانی ایران واسپانیا تاکید می نماید، این اطلاعات جهت آشنایی کلی اعضای محترم بوده و 🔺حتماً قبل از هر گونه اقدام جهت امور مرتبط با تجارت در اسپانیا با یک وکیل آگاه به تجارت بین الملل و مورد اطمینان مشورت نمایند.

فصل اول و دوم: اسپانیا اقتصاد جذاب- ایجاد یک کسب و کار در اسپانیا
فصل سوم: سیستم مالیاتی اسپانیا
فصل چهارم: کمک ها و مشوق های سرمایه گذاری در اسپانیا (بخش اول)
فصل چهارم: کمک ها و مشوق های سرمایه گذاری در اسپانیا (بخش دوم)
فصل پنجم و ششم: مقررات کار و تامین اجتماعی- قوانین مالکیت معنوی در اسپانیا
فصل هفتم و پیوست اول:چارچوب قانونی و پیامدهای مالیاتی تجارت الکترونیک در اسپانیا- شرکت و قوانین تجاری
پیوست دوم و سوم: سیستم اقتصادی اسپانیا- امور حسابداری و حسابرسی


دبیرخانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا


تاریخ خبر: 14010908
نظام حقوقی جدید برای سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور اسپانیا-
INVEST IN SPAIN- APRIL 2023
Boletín Comercio y Turismo de Cámara Valencia. Nº 31
A trip to Canary Islands to taste some fantastic wines plus the secrets of early harvest olive oil and ventresca, the tuna part that everybody loves!
Economía española, elecciones en Cámara Zaragoza y formación para diversos sectores de actividad empresarial | Empresa Red nº 641
آرشیو
 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی