سه شنبه ۱ خرداد ماه ۱۴۰۳
EN/ES
فارسی
 
(N.I.E)

طبق ماده 206 از قانون بنیادی 4/2000، در حضوص حقوق و آزادی و ادغام اجتماعی افراد خارجی در اسپانیا؛ افراد خارجی که با کشور اسپانیا به لحاظ اقتصادی، منافع حرفه ای و یا اجتماعی ارتباط دارند می توانند یک کد شخصی داشته باشند که منحصر به فرد بوده و مخصوص به خود ایشان است.

در نتیجه، افراد خارجی ها که با اسپانیا دارای روابط اقتصادی، حرفه ای یا اجتماعی هستند جهت دریافت این کد مخصوص با نام اختصاری N.I.E. می توانند  شخصا به طور مستقیم به اداره کل پلیس در اسپانیا و یا به امور کنسولی اسپانیا در خارج از این کشور مراجعه فرمایند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سفارت اسپانیا مراجعه فرمایید.

نمونه فرم درخواستN.I.E.- Foreigners Identity Number 


 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی