سه شنبه ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۳
EN/ES
فارسی
 
اطلاعیه های اتاق ایران و اسپانیا

دعوت از اعضای فعال اتاق مشترک جهت مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم مورخ 19 تیرماه 1403

اعضای محترم  اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا

با سلام
بدینوسیله از اعضای محترم اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا دعوت به‌عمل می آید تا در جلسه " مجمع عمومی عادی سالانه نوبت دوم" که در روز سه‌‍‌شنبه 19 تیرماه 1403 ساعت 10:00  در اتاق بازرگانی ایران واقع در خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی (فرصت)، شماره175،  طبقه اول ساختمان جدید برگزار می گردد حضور بهم رسانید.

دستور جلسه مجمع عمومی عادی سالاانه نوبت دوم:
1-استماع و بررسي گزارش هيئت مديره و گزارش بازرس درباره فعاليت هاي اتاق مشترک در سال 1402 و بررسي ترازنامه  سال مالی 1402 و تصويب آن.
2-بررسي و تصويب بودجه سالانه 1403.
3-تعيين وروديه و حق عضويت سالانه اعضاء.
4 -انتخاب روزنامه كثيرالانتشار
5- انتخاب اعضاي هيات مديره از ميان اعضاي عادي اتاق مشترک.
6- انتخاب بازرس اصلي و بازرس علي البدل


تشریفات و شرايط داوطلبان هیئت مدیره
-وفق ماده 3-6-17 اساسنامه، صرفاً آن دسته از اعضاء كه حداقل يکسال از عضويتشان در اتاق مشترک سپري شده باشد امکان نامزدي براي هيئت مديره خواهند داشت. (با توجه به تاریخ فیش واریز حق عضویت)
-داشتن كارت بازرگاني معتبر يا عضويت معتبر در يکي از اتاقهاي بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران يا اتاق تعاون
-داشتن عضویت معتبر در اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا
-پرداخت حق عضویت سال 1403 (جهت آگاهی از جزئیات پرونده با دبیرخانه اتاق مشترک تماس حاصل فرمایید.)
-وفق ماده 24 اساسنامه حضور در مجامع عمومي اتاق هاي مشترک اصالتاٌ ويا صرفاً با وكالت رسمي مجاز است. در خصوص اعضاي حقوقي اتاقهاي مشترک ،هرشخص مي تواند با ارايه معرفي نامه رسمي شركت، برروي سربرگ شركت، ممضي به امضاء صاحبان امضاء مجاز و ممهور به مهر شركت، در مجمع حضور يابد و هر شخص مي تواند وكالت رسمي،محضری،2 عضو حقيقي و يا نمايندگي2 شخص حقوقي جهت حضور در مجامع عمومي را عهده دار باشد. وفق ماده 25 اتاق مشترک به وسيله هيأت مديره اي مركب از 7 نفر عضو اصلي و دو نفر عضو علي البدل كه به وسيله مجمع عمومي عادي از بين اعضاء براي مدت 3 سال انتخاب مي شوند اداره خواهد شد.  وفق ماده 26 اساسنامه این اتاق مشترک داوطلب عضويت در هيأت مديره موظف است نهایتاً ده روز قبل از تشکيل مجمع عمومي درخواست كتبي خود را همراه با مدارک موردنياز به اتاق مشترک تسليم نمايد. بر اساس ماده 27 احراز شرايط نامزدها طبق موازين اين اساسنامه توسط كميته اي مركب از نماينده هيئت مديره اتاق مشترک و نمايندگان اتاق ايران)امور بين الملل و امور حقوقي( حداقل يک هفته مانده به مجمع عمومي در اتاق ايران تشکيل و نتيجه از طريق اتاق مشترک اطلاع رساني مي گردد .

داوطلب عضويت در هيأت مديره موظف است درخواست كتبي خود را همراه با مدارك موردنياز از جمله آخرین روزنامه رسمی، رزومه، یک قطعه عکس و کپی کارت ملی و فیش پرداخت حق عضویت سال 1403 را  به دبیرخانه اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا تا آخر وقت اداری روز 6 تیرماه 1403 تسليم نمايد. پس از ارسال مدارک نسبت به دریافت تاییدیه از دبیرخانه اتاق مشترک اقدام فرمایید.


تشریفات و شرایط حضور و رای دهی در جلسه
-داشتن كارت بازرگاني معتبر يا عضويت معتبر در يکي از اتاقهاي بازرگاني و صنايع و معادن و كشاورزي ايران يا اتاق تعاون
-کارت عضویت در اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا  باید دارای اعتبار باشد.
-صرفا آن دسته از اعضاء محترم که حد اقل 3 ماه از عضویتشان در اتاق مشترک سپری شده است، از حق رای برخوردار میباشند. (تاریخ واریز حق عضویت)
-وفق ماده 24 اساسنامه حضور در مجامع عمومي اتاق هاي مشترک اصالتاٌ ويا صرفاً با وكالت رسمي مجاز است. در خصوص اعضاي حقوقي اتاقهاي مشترک، هرشخص مي تواند با ارايه معرفي نامه رسمي شركت، برروي سربرگ شركت، ممضي به امضاء صاحبان امضاء مجاز و ممهور به مهر شركت، در مجمع حضور يابد و هر شخص مي تواند وكالت رسمي،محضری،2 عضو حقيقي و يا نمايندگي2 شخص حقوقي جهت حضور در مجامع عمومي را عهده دار باشد.


جهت کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از وضعیت پرونده عضویت در این اتاق مشترک با دبیرخانه از طریق شماره 88381350 تماس یا به شماره واتس‌اپ و تلگرام  09213010719 پیام دهید.   

با احترام   

هیئت مدیره اتاق مشترک
تاریخ خبر: 14030329
هیئت مدیره جدید اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسپانیا- 1403
برگزاری مجمع نوبت دوم اتاق مشترک مورخ 19 تیرماه 1403
احراز شرایط کاندیدهای هیئت مدیره اتاق مشترک نوبت دوم - مجمع 1403
نوبت اول مجمع عمومی عادی سالانه اتاق مشترک ایران و اسپانیا برپا و به حد نصاب نرسید
احراز شرایط کاندیدهای هیئت مدیره اتاق مشترک - مجمع 1403
آرشیو
 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی