سه شنبه ۲۶ تیر ماه ۱۴۰۳
EN/ES
فارسی
 
اخبار اتاق ایران و اسپانیا

بیانیه رییس اتاق ایران و اسپانیا: چرا باید به آقای دکتر پزشکیان رأی بدهیم؟


آقای دکتر مسعود پزشکیان که یک دکتر واقعی است تمام عمر کاری اش را در انقلاب و جمهوری اسلامی گذرانده است. نامبرده از همان ابتدا با دلبستگی به جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف کار نموده و با سربلندی امتحان خود را پس داده است چه در شروع انقلاب و چه در زمان جنگ که در لشگر عاشورا همراه با شهید باکری بوده است.


نامبرده در پست های وزارت در دولت آقای خاتمی و وکالت در مجلس شورای اسلامی شایستگی خود را با پاکدستی و دفاع از حق مظلومان نشان داده است و با سربلندی از این وظایف خطیر بیرون آمده است اکنون که نامبرده کاندیدای ریاست جمهوری شده است با این سابقه درخشان و از همه مهمتر پاکدستی و تسلط به آیات الهی قرآن و نهج البلاغه و تجربه هایی که از دوران گذشته به دست آورده است می تواند رئیس جمهوری باشند که تاریخ در معرض دید ملت مسلمان ایران قرار داده است تا با انتخاب ایشان وضع نابسامان اقتصادی، اجتماعی و حتی سیاسی سر و سامان پیدا کند. خصوصاً در شرایطی که جای آقای دکتر رئیسی شهید خالی و راه ایشان نیمه کاره است. لذا نامزدی آقای دکتر مسعود پزشکیان برای ریاست جمهوری یک فرصت طلایی برای ملت ایران است تا با انتخاب شخصی که از دانش لازم در سیاست و مدیریت برخوردار است و از بینش جهانی در حکمرانی خوب و کارآمد آگاه می باشد و به منش و اخلاق پایبند است را رئیس جمهور خود نمائیم.


 ملت عزیز ایران این فرصت طلایی را از دست ندهید


محمد طاهری
رییس اتاق مشترک

تاریخ خبر: 14030406
امیدواری برای بازگشت به دوران طلایی روابط تجاری ایران و اسپانیا در دیدار رئیس اتاق مشترک بازرگانی و سفیر جدید اسپانیا
اعضای واجد شرایط رای دهی - مجمع سالیانه نوبت دوم- تیرماه1403
اعضای واجد شرایط رای دهی - مجمع سالیانه خرداد 1403
گزارش عملکرد، گزارش مالی و گزارش بازرس اتاق مشترک در سال 1402
ایران اکسپو 2024
آرشیو
 
 Contact us
Tel / Fax: +9821-88381350
Email : info@isbc.ir     iranandspain@gmail.com
 پس از ارسال ایمیل حتما با دبیرخانه اتاق مشترک
 تماس بگیرید و از رسیدن پیام خود مطمئن شوید
تذكر مهم اتاق بازرگانی ایران واسپانیا به فعالان اقتصادي
 اين اتاق در خصوص سوء استفاده از نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا درخصوص اعزام هيأت‌هاي بازرگاني و برگزاری نمایشگاههای داخلی و خارجی به عموم فعالان اقتصادي در اين باره هشدار داد كه شرح كامل آن در ادامه مي‌آيد: بارها ديده شده است كه اشخاص حقيقي يا حقوقي با عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا، اقداماتي مي‌كنند كه لزوماً مورد تأييد اتاق نيست. برهمين اساس شايسته است در مورد اصالت و صحت، فراخوان‌هاي مختلفي كه به منظور اعزام هيأت‌هاي بازرگاني بخش‌ خصوصي به خارج از كشور، ميزباني هيأت‌هاي تجاري در ايران، صدور ويزا و خدمات مسافرتي، برگزاري همايش‌هاي مختلف و مانند آن، تحت نام اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا يا به‌عناوين ديگر و يا با ادعاي همكاري اتاق منتشر مي‌شود، از دبیرخانه اتاق، استعلام شود.البته سوء استفاده از عنوان اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا نيز قابل پي‌گيري حقوقي است.
EN/ES - فارسی - عضویت - ورود اعضاء
نظر خواهی و پیشنهادات - عضویت در سایت - تماس با ما

کليه حقوق اين سايت متعلق به اتاق بازرگانی ایران و اسپانیا می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
طراح: روزبهان یوسفی